NEW YORK: Ponuky 5 európskych aeroliniek s cenami už od 389€!

New York , mesto z výšky

Mimosezónne obdobie nie je pre jednotlivé aerolinky na linkách do New Yorku až tak lukratívne ako leto a aj preto prebieha v tomto období silný boj o každého klienta. Máme tu pre vás aktuálne 5 ponúk leteckých spoločností, kedy cena letov začína už na 389€.

Air Berlin

Dlhodobo ponúka ak nie najlacnejšie tak jedny z najlacnejších letov do USA – hlavne teda do New Yorku a Chicaga. Za spiatočný let s jediným krátkym prestupom v Nemecku zaplatíte iba 389€. Termíny dostupné na január – apríl 2017.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
New York
389€
január – apríl 2017

British Airways

Britská spoločnosť British Airways patrí taktiež dlhodobo k spoločnostiam, ktoré do New Yorku lietajú za pekné ceny. Ak nemáte z nejakého dôvodu radi Air Berlin alebo naopak radi lietate britskou spoločnosťou, určite je to výborná možnosť. Za letenky zaplatíte 399€. poteší opäť krátky prestupom, ktorý je tentokrát v Londýne. Termíny dostupné na január – júl 2017

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
New York
399€
január – júl 2017

KLM + Air France

Úzka spolupráca holandskej leteckej spoločnosti KLM a francúzskej Air France je dlhodobo známa. Ak by ste sa mali chuť previesť tými dvoma leteckými spoločnosťami, za spiatočný let zaplatíte 409€. Na ceste tam prestupujete v Amsterdame, na ceste späť v Paríži. termíny na január až júl

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
New York
409€
január – júl 2017

Air France

Je tu aj možnosť letieť iba s leteckou spoločnosťou Air France. Určite treba spomenúť, že Air France je podľa hodnotení odborníkov najlepšia letecká spoločnosť medzi aerolíniami, ktoré v tomto článku spomíname a celkovo v Európe druhá najlepšia letecká spoločnosť. Za letenky zaplatíte 409€ a prestupovať budete v Paríži.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
New York
409€
január – júl 2017

Austrian Airlines

Ak máte radi pohodlné lety bez toho, aby ste museli prestupovať, z rakúskou leteckou spoločnosťou Austrian Airlines sa do New Yorku priamym letom dostanete za 599€. Termíny sú dostupné na január – júl 2017.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
New York
599€
január – júl 2017

Ak nepotrebujete rezerváciu v slovenčine, najlacnejšie letenky nakúpite na stránkach aerolínii.

Ubytovanie

Pri New York-u rátajte (pochopiteľne) so západnými cenami. Hlavne ak chcete byť ubytovaní v centre mesta, treba si tie najvýhodnejšie ubytovania uchmatnúť čo najskôr.

Klasické hotely hľadajte na stránkach HotelsCombined.com, ktorý vám porovná ceny na jednotlivých portáloch, ktoré sa zaoberajú rezerváciou ubytovania. Získate tak najnižšiu dostupnú cenu.

Určite sa však pozrite aj na stránky Airbnb.com, kde máte možnosť ubytovať sa cez miestnych za niekedy omnoho nižšie ceny.

TIP: Nie ste ešte na Airbnb? Zaregistrujte sa cez náš odkaz a získate vstupný bonus 15-30€

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky New York

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno