New York s odletom z Viedne od 407€!

New York , mesto z výšky

Po nejakej dobe tu máme opäť zaujímavú ponuku spoločnosti Air Berlin na lety do populárneho New Yorku. Spiatočné letenky s odletom z viedenského letiska kúpite už od 407€ za spiatočný let!

Termínov je v tomto momente dostupných ešte celkom dosť. Za najnižšiu cenu máte možnosť nakupovať letenky na mesiace od novembra 2016 až do marca 2017. Všetko záleží na tom kedy chcete letieť.

Konkrétne termíny si treba prejsť. V kalendári termínov sa nachádzajú letenky za 407€ aj letenky za 419€(konkrétnu sumu zistíte až po prekliku na detail letenky)

Lety sú s jediným prestupom v Dusseldorfe. Dĺžka prestupu opäť záleží od termínu. Viete nájsť aj termín, kde prestup trvá ani nie dve hodinky. Pri mnohých však trvá aj 5-6 hodín.

Zobrať si so sebou môžete klasicky 1 kus príručnej batožiny a 1 podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 23kg.

Z
Do
Cena
Termíny
Rezervácia
Viedeň
New York
od 407€
november 2016 – marec 2017

Ubytovanie

V minulosti sme odporúčali prezrieť si ponuky na Airbnb.com, kde miestni obyvatelia ponúkajú svoje izby či celé byty. Aktuálne sa však mesto New York chystá zásadne obmedziť možnosť používania Airbnb.com v meste. Preto ak budete zháňať ubytovanie tu, myslite na to.

Pri klasických ubytovacích zariadeniach využite HotelsCombined.com, ktorý vám nielenže nájde obrovské množstvo zariadení, ale porovná vám aj ceny medzi portálmi, kde môžete toto ubytovanie rezervovať.

Kompletná ponuka ubytovania – Hotelscombined.com

letenky New York

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno