New York s odletom z Košíc od 441€

New York , USA , central park

Ak si plánoval letieť do USA a si z východu Slovenska, za dobrými cenami leteniek nemusíš cestovať do Budapešti či Viedne. Máme tu pre vás niekoľko tipov na letenky do New Yorku s odletom z Košíc s cenou už od 441€!

Prvou ponukou sú lety spoločnosti LOT Polish Airlines. Termíny sú dostupné vo viacerých dátumoch od februára do apríla 2017. V mnohých z nich je však už za najnižšiu cenu dostupných niekoľko posledných leteniek. Prestupuje sa jeden krát vo Varšave. Odtiaľ už letíte priamo do New Yorku. Prestupy trvajú väčšinou okolo 10 hodín.

Druhou ponukou sú lety spoločností Austrian Aurlines a United Airlines, kde cena letov začína na 448€. Letieť môžete v termínoch od februára do mája 2017 a s prestupmi vo Viedni. 

Treťou a asi aj najatraktívnejšou ponukou sú lety tureckej spoločnosti Turkish Airlines. Letieť môžete za výborných 441€ a termíny sú dostupné od februára do augusta 2017. V Istanbule sa síce trošku zdržíte ale letné letenky s jednou z najlepších spoločností sveta do New Yorku a takúto cenu sú viac ako super.

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a 1 podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 23kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Košice
New York
459€
február – apríl 2017
Košice
New York
448€
február – máj 2017
Košice
New York
441€
február – august 2017

Ubytovanie

Pre hotely a hostely využite portál HotelsCombined.com, kde nájdete ponuky z viacerých rezervačných portálov. Na niektorých sú taktiež ceny totožných zariadení nižšie ako inde a dá sa to tu pekne porovnať.

Určite sa pozrite aj na stránky Airbnb.com, kde majú možnosť ponúkať napríklad izby aj miestni. Často krát sa dostanete na veľmi zaujímavé sumy.

TIP: Nie si ešte na Airbnb.com? Môžeš sa zaregistrovať cez náš odkaz. Získaš tým vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky New York

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno