New York na budúci rok za 342€!

New York , USA , central park

Zháňate letenky do New Yorku za čo najnižšiu cenu? Plánujete cestovať celkom naľahko? Táto ponuka je v tom prípade určená práve pre vás. Do New Yorku sa so spoločnosťou Norwegian dostanete už od 342€!

Je tu však obmedzenie na cestovanie iba s príručnou batožinou. Norwegian patrí medzi minimum aeroliniek, ktoré takúto možnosť cestovania naľahko ponúkajú. 

Ak by ste mali záujem letieť aj s podpalubnou batožinou, u Norwegianu si samozrejme za ňu môžete priplatiť, každopádne tu už odporúčame zvoliť nejakú inú leteckú spoločnosť, kde vás to bude stáť s podpalubnou batožinou menej a aj zaplatíte nižšiu čiastku(napríklad tu ).

Termíny sú u Norwegianu dostupné za najnižšiu cenu počas mesiacov január, február, marec 2017. Na prelome marca a februára dokonca viete nájsť termín s cenou 326€, každopádne dostupný je iba jeden.

Príručná batožina u Norwegianu môže mať rozmery 55x40x23cm a hmotnosť 10kg.

Z
Do
Cena
Termíny
Rezervácia
Budapešť
New York
342€
január – marec 2017

Mohlo by vás zaujímať

Víza

Na vstup do USA nepotrebujete víza, stačí vám platná elektronická cestovná autorizácia ESTA a biometrický cestovný pas(aj pre deti). Pri takejto forme bezvízového vstupu do USA tu môžete stráviť najviac 90 dní. Viac informácii nájdete na stránkach veľvyslanectva USA

Ubytovanie

Kúpili ste si letenky a rozmýšľate kde hľadať ubytovanie? Na stránkach Booking.com nájdete najväčšiu ponuku zariadení aj s množstvom hodnotení od samotných klientov, ktorí zariadenia navštívili. Určite sa však pozrite aj na stránky Airbnb.com, kde miestni obyvatelia ponúkajú ubytovanie cestovateľom a často krát to stojí podstatne menej.

letenky New York

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno