New York (aj počas leta) za 368€

New York , USA , central park

Zo vzdialenejších letov tu dnes pre vás máme lety do New Yorku od dvoch spoločností, od ktorých sme tu už dlhšie nič nemali. Spoločnosti Air Canada a Lufthansa aktuálne ponúkajú letenky do New York-u s cenou 368€!

Termíny sú dostupné od mája do septembra 2017. V júli za vyššie uvedenú cenu síce nepoletíte, ale na konci augusta – napríklad v termíne 16-23.8 alebo 16-31.8.2017 môžete letieť bez problémov. 

Na ceste tam poletíte s Air Canada s prestupom v Toronte. Na ceste späť potom poletíte s najlepšou európskou aerolinkou Lufthansa s prestupom v Dusseldorfe

Zobrať si so sebou môžete aj príručnú aj podpalubnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
New York
od 368€
máj – september 2017

Ubytovanie

Pre vyhľadávanie hotelov a hostelov využite stránky HotelsCombined.com, kde sa nachádza množstvo zaujímavých ponúk z viacerých ubytovacích portálov. Pri každom zariadení tak dostanete dobrý prehľad o tom, kde sa oplatí rezervovať daný hotel či hostel najviac.

Určite si pozrite aj stránky Airbnb.com, kde majú miestni možnosť ponúknuť svoje izby či byty. Často krát sa viete dostať na skutočne atraktívne ceny.

TIP: Pri registrácii do Airbnb.com máš možnosť získať úplne zadarmo vstupný bonus 15-30€. Stačí sa zaregistrovať cez tento odkaz a je tvoj.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky New York

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.