Neapol na prelome novembra/decembra od 23€

Neapol, mesto

Chcete ešte toto leto podnikanúť výlet do niektorého z európskych miest? Čo by ste povedali na Neapol? Letenky sem viete kúpiť s cenovkou od 23€ za spiatočný let!

Letí sa so spoločnosťou WizzAir a cena platí ak ste členmi Wizz Discount Club. O členstve a jeho výhodách sme sa rozpísali v samostatnom článku tu. Určite ho odporúčame – hlavne ak necestujete low-costovo raz za rok.

Ak členmi nie ste, cena pre vás začína na aj tak výborných a celkom bezkonkurenčných 38€ za spiatočný let. 

Za najnižšiu cenu sú dostupné iba 2 termíny a to tohtoročný – 28.11.-2.12.2016 a jeden na budúci rok – 31.1.-3.2.2017.

Pri rezervácii hlavne nechajte cenu v zlotých. Kurz, ktorý tam WizzAir nahadzuje ak zvolíte eurá je pre vás veľmi nevýhodný.

Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu s rozmermi najviac 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg. Na tých pár dní by to však malo v pohode stačiť, ak si so sebou zoberiete iba základné veci.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Neapol
od 23€
28.11-2.12.2016

Ubytovanie

Hotel Europeo – Sea Hotels – rozhodli ste sa ponuku využiť a hľadáte ubytovanie? Rovno siahnite po tomto zariadení. Aktuálne je v 53% zľave. Za dvojlôžkovú izbu na 4 noci zaplatíte 133€ – 66,5€ osoba, 16,5€/osoba/noc. Nachádzate sa pritom v centre mesta. Dostupná je posledná izba – neváhaj. 

B&B Casa Tua – ubytovanie trošku drahšie oproti tomu predošlému. No stále je to pekná cena. Zaplatíte 169€ na 4 noci – 84,5€/osoba, 21€/osoba. Ubytovanie má pritom opäť dobrú polohu a v tomto prípade hlavne aj skvelé hodnotenie

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com

letenky Neapol

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno