Navštívte Thajsko+Malajziu s letenkami od 459€!

Thajsko - padák, turisti, pláž, more
By: Peter Cartledge - CC BY 2.0

Ak si nemáte problém už teraz naplánovať dovolenku na koniec roka, máme tu pre vás naozaj slušnú ponuku spoločnosti Air China, kedy za letenky na Phuket s návratom z Malajzie(Kuala Lumpur) zaplatíte iba 459€!

Termíny sú dostupné od septembra 2016 do januára 2017. Zaujímavý je však hlavne koniec tohto obdobia. December či január už patria k mesiacom, kedy skončilo obdobie dažďov a býva tu naozaj pekne. 

Dostupný je dokonca aj vianočný či vianočno – silvestrovský termín. Práve v tomto období pôjdu letenky najviac na odbyt a preto ak by ste radi strávili Vianoce v Ázii a oslovila vás táto ponuka, odporúčame si letenky zarezervovať čím skôr.

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej a 1 kus podpalubnej batožiny s hmotnosťou najviac 23kg.  

Kalendár termínov

Phuket s návratom z Kuala Lumpur od 459€

Ubytovanie

S ubytovaním je to veľmi podobné ako s letenkami – dajú sa nájsť zaujímavé ponuky, ale treba vedieť, kde hľadať. Nájsť si však lacné ubytovanie v Thajsku či Malajzii našťastie nie je až tak veľký problém. Rezervujte si ho však s predstihom, keďže v decembri/januári bude pravdepodobne o lacné ubytovanie všeobecne veľký záujem.  Odporúčame predovšetkým nasledujúce dva weby:

Booking.com – jeden z najväčších predajcov ubytovania vôbec. Obrovská ponuka zariadení, časté zľavy, pri mnohých hoteloch platba na mieste a storno zdarma. Stačí si tam tie ponuky prejsť a celkom určite niečo nájdete

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Phuket

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno