Na výlet do BERLÍN-a s letenkami už za 16€!

Ak by ste si chceli zaletieť do Berlína aj po tom, čo nám zrušili linku z Bratislavy, môžete skúsiť letenky z Budapešti.

Spiatočné letenky spoločnosti Ryanair sú momentálne dostupné od veľmi dobrých 16€ za let tam aj naspäť dohromady!

Letieť sa dá z najnižšiu čiastku počas nasledujúcich mesiacov až do februára 2019 a len za o pár eur vyššiu cenu až do apríla 2019.

Celý kalendár termínov si môžete kuknúť na tejto stránke.

Po zmenách u Ryanair-u si každý pasažier môže bez priplácania zobrať iba menšiu tašku s rozmermi 40x20x25cm. Ak potrebujete batožiny viac, odporúčame si následne zakúpiť priority boarding, ktorý nestojí veľa a umožní vám zobrať si batožinu 55x40x20cm + menšiu tašku 35x20x20cm. Viac info TU.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Berlín
16€
napr. 9-11.9.2019

Kde hľadať ubytovanie?

Osobne využívame a máme dobré skúsenosti hlavne s týmito dvoma webmi:

  •  Booking.com je na Slovensku jednoznačne najznámejší portál. My ho používame už dlhé roky a zatiaľ sme ešte problém nemali. Navyše výber je tu skutočne obrovský.
  • Pri niektorých miestach sa oplatí pozrieť aj na Airbnb.com. Hocikto tu môže ponúknuť svoju izbu, byt či dom a hlavne pri drahších destináciách tu viete nájsť o niečo lacnejšie ponuky ako je to bežné napríklad pri hoteloch.

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Budapešti do Berlína

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?