MILÁNO: Letenky + ubytovanie na 5 nocí spolu už od 109€!

letenky Miláno

Rozmýšľate kam si urobiť výlet tak, aby ste neminuli veľa peňazí? Čo tak napríklad Miláno? Za letenky a ubytovanie zaplatíte spolu iba 101€, pričom v Miláne strávite až 5 dní!

Letenky do Milána

Do Milána lieta spoločnosť Ryanair, ktorá sem dlhodobo ponúka letenky za veľmi nízke sumy. Vo februárovom termíne 8-13.2.2017 zaplatíte za spiatočnú letenku iba 26€!

Navyše, odlet je naplánovaný z Bratislavy, čo pre mnohých môže znamenať nie len ušetrené dlhé hodiny ale aj nejaké to euro

Zobrať si so sebou môžete ako je u Ryanair zvykom jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou 10kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Miláno
26€
8-13.2.2017

Ubytovanie

Ceny ubytovania na Airbnb.com a na Bookingu sú viac menej podobné, no ponuky na Airbnb sa nám tento krát pozdávali o niečo viac. Pri mnohých zariadeniach na Bookingu boli rôzne skryté poplatky, ktoré cenu celkom zvyšovali.

Konkrétna ponuka záleží od toho, koľkí sa do Milána plánujete vydať. Dajú sa tu však nájsť ponuky s peknou polohou za 15-20€ osoba/noc.

Pri tejto napríklad za apartmán pre štyroch zaplatíte 333€ – 83€/osoba, 16,5€/osoba/noc. Nachádzate sa pritom kúsok od centra mesta chôdzou.

Ak plánujete navštíviť Miláno iba dvaja, pozrite sa napríklad na túto ponuku.

TIP: Nie si ešte na Airbnb? Zaregistruj sa cez náš odkaz a získať vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Airbnb.com / Booking.com

letenky Miláno

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?