2 dni v Miláne s letenkami a ubytovaním za 71€

Miláno , Taliansko , katedrála

Jeden z ďalších typov na lacný výlet mimo Slovenska. Miláno patrí k mestám, ktoré sú pre Slovákov výborne dostupné a aj vďaka tomu vás letenky a ubytovanie môžu stáť iba 71€!

Letenky do Milána

Letenky do Milána kúpite u spoločnosti Ryanair. Tá prevádzkuje dlhodobo linku medzi bratislavským letiskom Milana Rastislava Štefánika a letiskom v Bergame. 

Cena začína na 30€ v januárových termínoch. Lacno sa do Milána dostanete aj z ďalších okolitých miest. Dokonca možno aj o pár eur lacnejšie. S WizzAirom z Katovíc a Budapešti, s Ryanairom z Budapešti, Krakowa a Ostravy či s EasyJetom z Krakowa.

Pri lete z Bratislavy si so sebou môžete zobrať 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou 10kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Miláno
30€
23-25.1.2017

Tip na ubytovanie

Čo sa ubytovania týka, ponuky u miestnych na Airbnb.com vychádzajú aktuálne o niečo lepšie. Ceny za ubytovanie v centre sa tu pohybujú na úrovni hotelov mimo centra.

Vyskúšajte napríklad túto ponuku, kde sa 2 noci zaplatíte 81€ – 40,5€/osoba, 20€/osoba/noc, prípadne túto ponuku, kde budete k úplnému centru ešte bližšie a zaplatíte len o pár eur viac.

TIP: Nie si ešte na Airbnb? Zaregistruj sa cez náš odkaz a získaš vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Airbnb.com/ HotelsCombined.com 

letenky Miláno

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno