MIAMI aj na LETO 2019 – tam aj naspäť už za 369€!

letenky z Viedne do Miami

Parádna AKCIA spoločností Iberia, American Airlines a British Airways je späť a letenky do MIAMI opäť kúpite za 369€ za let tam aj naspäť dohromady.

Termíny sú dostupné v rôznych dátumoch od mája do októbra 2019 mimo júla a augusta, ale aj na koniec leta v prvej polovici septembra.

Prípadne si viete kúpiť letenku aj na celé leto – s odletom v júni a návratom do Viedne v septembri.

Prestupovať budete pri lete do Miami jeden krát v Madride, pri lete naspäť budete prestupovať jeden krát v Londýne. Oba prestupy sú veľmi krátke – niečo cez hodinku.

Za najnižšiu cenu máte možnosť zobrať si so sebou iba príručnú batožinu. Ak by ste však batožiny potrebovali viac – dá sa samozrejme dokúpiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Miami
369€
máj – október 2019

Kde hľadať ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vám vieme odporučiť predovšetkým nasledujúce dva weby:

  • Pre širokú ponuku ubytovacích zariadení, od hotelov, cez hostely až po apartmány si kuknite Booking.com. Asi ste o ňom už počuli – ide o jeden z najväčších webov svojho druhu a my osobne môžeme povedať(musíme si zaklopať), že sme s nimi ešte nemali žiaden problém.
  • A keď náhodou nenájdete to čo ste hľadali na Bookingu, stále je tu Airbnb.com. Ponuky tu dávajú miestni a to často krát aj napríklad na izby v svojich bytoch, rôzne apartmány/byty, ktoré vlastnia a podobne. Hlavne tu nájdete mnoho iných ponúk ako na Bookingu. 

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Miami

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?