MEGA!! Island s letenkami už za 51€!

Zľavy WizzAir-u na tento víkend predsa len priniesli aj skvelé ceny! Po niekoľkých mesiacoch tu máme opäť lacné letenky na Island, ktoré „atakujú“ cenovku 50€/za spiatočný let. Šialená suma, že? 

Cena platí pre členov Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena pre vás začína na aj tak výborných 71€ za spiatočný let. Odporúčame si však členstvo kúpiť. Napríklad pri dvojici vychádza cenovo lepšie si členstvo kúpiť a následne si kúpiť letenky ako člen ako si ich kupovať ako nečlen. Viac o Wizz Discount Club si môžete prečítať v našom článku.

Za najnižšiu cenu je dostupný iba jediný termín počas marca – 15-25.3.2017. Za o pár eur vyššiu sumu však viete nakupovať aj na termín 8-22.3.2017 či 15-22.3.2017.

V spomenutom období je už na Islande aj dostatok svetla – okolo 12 hodín!

Odlieta sa z Budapešti. Za najnižšiu cenu si máte možnosť zobrať so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg(členovia WDC majú zľavy aj na nákup dodatočnej batožiny)

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Reykjavik
od 51€
15-25.3.2017

Ubytovanie

Keďže ide o európsku destináciu a navyše čím ďalej tým populárnejšiu, ceny ubytovania môžu byť možno o niečo vyššie, no dá sa to. Určite to bude stále neporovnateľná cena s tým, ako keby ste sa vydali na výlet na Island s cestovkou.

Hotely a hostely hľadajte na stránkach HotelsCombined.com, ktorý má veľmi veľkú ponuku zariadení. Ponuky miestnych si pozrite na Airbnb.com, kde sa nájdu taktiež veľmi pekné ceny.

TIP: Ak navyše ešte nie si na Airbnb, zaregistruj sa cez náš odkaz a získaš vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Reykjavik

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno