MEGA!! Island s letenkami už za 51€!

Zľavy WizzAir-u na tento víkend predsa len priniesli aj skvelé ceny! Po niekoľkých mesiacoch tu máme opäť lacné letenky na Island, ktoré „atakujú“ cenovku 50€/za spiatočný let. Šialená suma, že? 

Cena platí pre členov Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena pre vás začína na aj tak výborných 71€ za spiatočný let. Odporúčame si však členstvo kúpiť. Napríklad pri dvojici vychádza cenovo lepšie si členstvo kúpiť a následne si kúpiť letenky ako člen ako si ich kupovať ako nečlen. Viac o Wizz Discount Club si môžete prečítať v našom článku.

Za najnižšiu cenu je dostupný iba jediný termín počas marca – 15-25.3.2017. Za o pár eur vyššiu sumu však viete nakupovať aj na termín 8-22.3.2017 či 15-22.3.2017.

V spomenutom období je už na Islande aj dostatok svetla – okolo 12 hodín!

Odlieta sa z Budapešti. Za najnižšiu cenu si máte možnosť zobrať so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg(členovia WDC majú zľavy aj na nákup dodatočnej batožiny)

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Reykjavik
od 51€
15-25.3.2017

Ubytovanie

Keďže ide o európsku destináciu a navyše čím ďalej tým populárnejšiu, ceny ubytovania môžu byť možno o niečo vyššie, no dá sa to. Určite to bude stále neporovnateľná cena s tým, ako keby ste sa vydali na výlet na Island s cestovkou.

Hotely a hostely hľadajte na stránkach HotelsCombined.com, ktorý má veľmi veľkú ponuku zariadení. Ponuky miestnych si pozrite na Airbnb.com, kde sa nájdu taktiež veľmi pekné ceny.

TIP: Ak navyše ešte nie si na Airbnb, zaregistruj sa cez náš odkaz a získaš vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Reykjavik

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)