MALTA – 7-dňová dovolenka v 4**** hoteli s odletom z Bratislavy za 452€

Rozmýšľate kam sa vydať v najbližších dňoch? A čo tak navštíviť Maltu? Máme tu pre vás ponuku na 7-dňovú dovolenku na tomto obľúbenom stredozemnom ostrove v 4**** hoteli s cenou už od 452€!

Celková cena e zložená z ceny dovolenky – 263€ a z rôznych táx a poplatkov, ktoré stoja 189€. Cena dovolenky bola pritom rapídne znížená zo 710€ práve na spomenutých 263€.

Letí sa v last minute termíne s odletom už pozajtra – 13.7.2016 a letom späť 20.7.2016. 

Hotel „Paradise Bay“, ktorý zabezpečuje ubytovanie, je klientmi hodnotený veľmi dobre – pri 134 hodnoteniach dosahuje známku 7,9/10. 

V cene máte aj polpenziu. Pláž hneď pri hoteli, prípadne 900m od hotela populárna pláž Paradise Beach. Areál hotela je vzdialený od letoviska  Mellieha Bay asi 5 minút cesty autobusom. 

MALTA – 7-dňová dovolenka v 4**** hoteli s odletom z Bratislavy za 452€

Chcem vedieť viac

Recenzie

Všetky recenzie nájdete tu

Celkové zhrnutie

Celkovo sa nám dovolenka páčila. Mali sme krásne počasie, jedlo aj personál dobré. Dokonca v hoteli pracovala mnoho Slovákov. 

Ubytovanie

Ubytovanie dobré, v hoteli snáď každá izba s výhľadom na more. Na vybavení je vidieť, že je už staršie, ale hodí sa k hotelu. Každá deň upratané, ustlané a umytá dlážka. 

Strava

Jedlo asi ako na každej dovolenky, boli sme celkovo spokojní, nie sme moc vyberaví. Jedlo sa síce opakovalo, ale z množstva jedál sme si vždy mohli vybrať niečo iné.

Služby hotela

Hotel poskytuje Wi-Fi na recepcii zdarma, inak za príplatok. Ale na dovolenke sme internet aj tak nepotrebovali. Poskytuje aj masáže a potápanie, ale túto možnosť sme nevyužili, takže nemôžeme hodnotiť. Každý večer sa organizoval nejaký animačný program.

Pláž

Pláž pri hoteli celkom malá, na kúpanie vyhradený len malý kúsok. Piesok je len kúsok, následne natrafíte aj na kamene. Dobrý bar na pláži a lehátka zdarma.“

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno