MALORKA z Viedne – novembrový výlet s letenkami za 20€!

Mallorca kaštieľ

Máte radi výlety do Stredomoria aj mimo sezóny? Máme tu pre vás tip na letenky na krásnu Malorku. Spiatočné letenky z Viedne sú dostupné za výborných 20€ za let tam aj naspäť dohromady!

Pôvodne sme tu mali termín na predĺžený víkend. Ten sa však veľmi rýchlo vypredal. Letieť sa však dá aj v rôznych dátumoch mimo víkendov – napr. 21-25.11.2021. V nedeľu z Viedne odletíte a o 4 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť.

Kalendáre termínov aj pri iných linkách nájdete na na tejto stránke

U Ryanairu si so sebou môžete vziať menšiu tašku či batoh s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste však batožiny potrebovali viac, dá sa samozrejme prikúpiť si ďalšiu.

Všetko čo potrebujete vedieť pred cestou na Malorku nájdete v našom článku tu

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Palma De Mallorca
20€
napr. 21-25.11.2021

Tip na ubytovanie

New Art Hostel – Albergue Juvenil – ubytovanie priamo v Palma de Mallorca. Za izbu s vlastnou kúpeľňou a WiFi na 4 noci tu zaplatíte ako dvojica 194€ – 97€/osoba, 24,25€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť kompletnú ponuku ubytovania so stovkami ďalších zariadení na tejto stránke.

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Pri cestovaní do Španielska už treba splniť prísnejšie podmienky. Na vstup treba buď očkovanie alebo test(PCR nie starší ako 72 hodín alebo Ag test nie starší ako 48 hodín), prípadne potvrdenie o prekonaní ochorenia. Odporúčame sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri návrate do Viedne treba mať vyplnený tranzitný formulár. Plne zaočkované osoby sa musia na hraniciach preukázať napríklad Green Passom. Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Viedne na Malorku

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)