MALORKA pred Vianocami – predĺžený víkend s letenkami za 10€!

Mallorca kaštieľ

Radi cestujete aj mimo sezóny? Máme tu pre vás tip na letenky na španielsku Malorku, pri ktorej vás decembrové letenky budú stáť iba 10€!

Letieť môžete napríklad v predvianočnom termíne 18-21.12.2021 od soboty do utorka. No dá sa letieť aj na dlhšie – napríklad v termíne 14-21.12.2021 ak by ste si chceli požičať auto a pochodiť ostrov.

Aj keď ide o decembrové termíny, také nízke teploty, aké bývajú na Slovensku na Malorke neočakávajte. Bežne sa v rovnakých obdobiach počas minulých rokov teploty pohybovali medzi 15-20°C.

Prípadne si môžete pozrieť aj ponuku ďalších liniek na Malorku na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Palma de Mallorca
10€
18-21.12.2021

Tip na ubytovanie

Nou Baleares4**** zariadenie priamo v Palma de Mallorca. Dostupnú budete mať izbu s TV a WiFi, ktorá vás na 3 noci bude stáť 184€ – 92€/osoba, 31€/osoba/noc. Predchádzajúci dovolenkári hodnotia zariadenie veľmi vysoko – 9/10.

Prípadne si môžete pozrieť kompletnú ponuku ubytovania na Malorke na tejto stránke.

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Viedeň je už zaradená v Španielskom cestovateľskom semafore ako rizikovejšia destinácia. Na vstup teda treba buď očkovanie alebo test(PCR nie starší ako 72 hodín alebo Ag test nie starší ako 48 hodín), prípadne potvrdenie o prekonaní ochorenia.. Odporúčame však sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne na Malorku

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)