MALORKA koncom sezóny – septembrové letenky za 79€!

Malorka
Malorka

Dovolenka na obľúbenom gréckom ostrove Malorka! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Viedne do Španielska už za 79€ za let tam aj naspäť dohromady!

Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 12-21.09.2023. V utorok z Viedne odletíte a o 9 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť.

V septembri môžete očakávať teploty stále veľmi vysoko – podobné tým počas júla/augusta. More budeš ešte stále vyhriate.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Palma De Mallorca
79€
napr. 12-21.09.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Js Miramarhotel priamo na pláži s polpenziou a super bazénom v Can Picafort. V cene je aj bezplatné storno bez nutnosti platiť niečo vopred! Krásne letovisko! Za 9 nocí zaplatíte ako dvojica 1298€ – 649,00€/osoba, 72,11€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Požičanie auta

V termíne 12-21.09.2023 si viete požičať auto od 156€. To pri dvojici vychádza na 78,00€/osoba, 8,67€/osoba/deň. Pri štvorici 39,00€/osoba, 4,33€/osoba/deň. Ak by ste nad požičaním uvažovali, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne na Malorku

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 3.4 / 5. Počítadlo: 7

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?