MALORKA koncom sezóny – septembrové letenky za 79€!

Malorka
Malorka

Dovolenka na obľúbenom gréckom ostrove Malorka! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Viedne do Španielska už za 79€ za let tam aj naspäť dohromady!

Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 12-21.09.2023. V utorok z Viedne odletíte a o 9 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť.

V septembri môžete očakávať teploty stále veľmi vysoko – podobné tým počas júla/augusta. More budeš ešte stále vyhriate.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Palma De Mallorca
79€
napr. 12-21.09.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Js Miramarhotel priamo na pláži s polpenziou a super bazénom v Can Picafort. V cene je aj bezplatné storno bez nutnosti platiť niečo vopred! Krásne letovisko! Za 9 nocí zaplatíte ako dvojica 1298€ – 649,00€/osoba, 72,11€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Požičanie auta

V termíne 12-21.09.2023 si viete požičať auto od 156€. To pri dvojici vychádza na 78,00€/osoba, 8,67€/osoba/deň. Pri štvorici 39,00€/osoba, 4,33€/osoba/deň. Ak by ste nad požičaním uvažovali, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne na Malorku

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 3.4 / 5. Počítadlo: 7

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)