Mallorca – 11-dňová dovolenka s cenou už od 425€

Hľadať lacnú last minute dovolenku v populárnych turistických destináciach Európy na vlastnú päsť je už v tomto období drahšie ako cestovať s cestovnou kanceláriou. 

Výborným príkladom je aktuálna last minute ponuka dovolenky na Mallorce, kedy tu strávite 11 dní a za ubytovanie zaplatíte spolu iba 425€(cena pred zľavou bola 602€). 

Letí sa 23.7.2016 z ostravského letiska. Späť sa potom vrátite 3.8.2016.

Ubytovanie je síce v 1* hoteli, každopádne ak si pozriete obrázky nižšie, nevyzerá vôbec zle. Naviac, klienti, ktorí toto zariadenie navštívili ho hodnotili naozaj dobre – známkou 7,9/10. V cene máte raňajky. 

Ak by ste teda radi leteli na Mallorcu za skutočne prijateľnú sumu, strávili tam 11 dní a nepotrebujete vysoký štandard, táto ponuka je presne pre vás. 

Mallorca – 11-dňová dovolenka s cenou už od 425€

[vc_gallery type=“image_grid“ interval=“3″ images=“23490,23491,23492,23489,23488″ onclick=“link_image“ custom_links_target=“_self“]

Recenzia

Všetky recenzie nájdete tu

„Celkové zhrnutie

Nádherná dovolenka, zatiaľ najlepšie ako všetko, kde sme boli. Takmer všetko nad očakávania. Ľudia na Mallorce sú neuveriteľne priateľskí a láskaví. Nikdy sme sa nestretli s lepšími povahami. Je to proste skvelý zážitok!

Ubytovanie

Všetko v poriadku, jedine čo nám vadilo bol malý tlak, takže voda tiekla slabšie, ale to sa dalo v pohode prežiť. My tam predsa nebývame, len sme tam trávili dovolenku, čo je treba si uvedomiť. Chyžná každý deň, ale u nás moc roboty nemali. Vozíme si vlastné uteráky, obliečky, toaletný papier, proste všetko 🙂

Strava

Raňajky boli v naprostom poriadku, moc nám chutilo. Večere už až tak super neboli, ale určite sa dalo krásne najesť. Človek nesmie byť náročný, ale all inclusive by som nedoporučoval, je to zbytočné. Je skvelé ochutnať miestne špeciality, takže naša polpenzia bola ideálna. Ceny jedál poľa mńa nízke. Najedli sme sa už od 6€, ale dalo sa najesť aj za 50. Záleží na tom aké mlsné jazýčky máte. 

Služby hotela

Neviem, žiadne sme nevyužili, iba večer bar. Na hoteli sme strávili úplne minimum času.

Pláž

Nádhera nádhera a ešte raz nádhera. Žiadne potvory ako kraby a ryby ani žiadne mušle alebo kamene. Voda priezračná, teplá, tyrkysová farba. Nemalo to proste chybu.“

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?