MALAJZIA: Kuala Lumpur – letenky Turkish Airlines od 429€

most v Malajzii
By: Kevin Poh - CC BY 2.0

Nie je tomu tak dlho, čo spoločnosť Qatar Airways vypustila svoju ponuku akciových letov do Kuala Lumpur na zimné obdobie.

Netrvalo dlho a dnes tu máme konkurenčnú ponuku spoločnosti Turkish Airlines, ktorá predáva v tomto období lety do hlavného mesta Malajzie taktiež za sumu 429€

Netreba snáď ani pripomínať, že Turkish Airlines patrí k najlepším spoločnostiam sveta. Podľa minuloročného rebríčka je 4. najlepšou aerolinkou vôbec a tak bude s najväčšou pravdepodobnosťou aj samotný let niečim, na čo budete v dobrom spomínať. 

Do Kuala Lumpur máte možnosť letieť za akciové ceny s tureckou spoločnosťou v termínoch od októbra 2016 do marca 2017. Dostupných je naozaj mnoho termínov a je si z čoho vyberať. 

Najnižšia cena letenky vám umožňuje zobrať si so sebou 1 príručnú batožinu a 1 podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 30kg. 

Kalendár termínov

Budapešť - Kuala Lumpur od 429€

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Kuala Lumpur

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?