Májové letenky do New Yorku za 380€!

fotka New Yorku
By: Alejandro Rdguez - CC BY 2.0

Máte najbližšie týždne množstvo času a radi by ste ho zužitkovali cestovaním do USA? Ideálne priamo do obľúbeného New Yorku? Máme tu pre vás výhodnú letenku spoločnosti TAP Air Portugal, ktoré vás budú stáť iba 380€!

Ak si hovoríte, že by ste akciu veľmi radi využili, môžete sa začať chystať. Odlet je už od týždeň! Letenky sú dostupné v jedinom termíne s odletom z Viedne 20.5.2016 a následným letom späť z New Yorku 6.6.2016. 

Prestupuje sa v Lisabone. Cestou tam strávite v hlavnom meste Portugalska takmer 8 hodín(čas na nejaký menší výlet s Lisabone?),na ceste späť takmer 4 hodiny. 

V cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu a podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 23kg. 

Rezervovať

Viedeň - New York za 380€(20.5.-6.6.2016)

Ubytovanie

Letenky už máte? Teraz je na rade ubytovanie. Ak viete, kde hľadať, bude to podobné ako s letenkami a zoženiete ho za skvelé ceny. My sme sa zhodli hlavne na dvoch portáloch, cez ktoré odporúčame rezervovať ubytovanie: 

Booking.com – jeden z najznámejších a najväčších webov, ktorý ponúka (nie len) lacné ubytovanie po celom svete. Vždy keď sa niekam vydáte, ponúkne vám obrovské množstvo ponúk, z ktorých si stačí len vybrať. Objavujú sa tu taktiež zľavy na dennej báze(desiatky % úplne bežne), pri mnohých zariadeniach je storno zdarma či platba až na hoteli. 

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky New York

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?