Májová Sardínia z Bratislavy už za 44€!

Cena za jarné letenky na Sardíniu nám išla ešte o niečo nižšie! Ak by ste si sem v MÁJI radi zaleteli, spiatočné letenky z Bratislavy sú momentálne dostupné už za 44€!

Ta najnižšiu cenu sú dostupné dva termíny – 7-18.5.2019 a 11-18.5.2019.

V tomto období sa minulý rok pohybovali denné teploty niekde medzi 17-23°C. Takže príjemné teploty úplne ideálne na spoznávanie ostrova.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Po zmenách u Ryanair-u si každý pasažier môže bez priplácania zobrať iba menšiu tašku s rozmermi 40x20x25cm. Ak potrebujete batožiny viac, odporúčame si následne zakúpiť priority boarding, ktorý nestojí veľa a umožní vám zobrať si batožinu 55x40x20cm + menšiu tašku 35x20x20cm. Viac info TU.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Alghero
44€
napr. 11-18.5.2019

Koľko stojí prenájom auta?

Ceny za prenájom auta na 7 dní v termíne 11-18.5.2019 začínajú niekde na 88€. Keď túto sumu následne rozrátate medzi počet osôb, tak to nevychádza vôbec draho.

Celú ponuku veľkého množstva autopožičovní si viete pozrieť napríklad na stránkach Rental Cars . Tento web vieme z vlastnej skúsenosti odporučiť – a bežne ho využívame, keď si chceme zarezervovať auto vopred cez internet.

Kde hľadať ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vám vieme odporučiť predovšetkým nasledujúce dva weby:

  • Pre širokú ponuku ubytovacích zariadení, od hotelov, cez hostely až po apartmány si kuknite Booking.com. Asi ste o ňom už počuli – ide o jeden z najväčších webov svojho druhu a my osobne môžeme povedať(musíme si zaklopať), že sme s nimi ešte nemali žiaden problém.
  • A keď náhodou nenájdete to čo ste hľadali na Bookingu, stále je tu Airbnb.com. Ponuky tu dávajú miestni a to často krát aj napríklad na izby v svojich bytoch, rôzne apartmány/byty, ktoré vlastnia a podobne. Hlavne tu nájdete mnoho iných ponúk ako na Bookingu. 

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Bratislavy na Sardíniu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?