Los Angeles z Košíc za 439€!

Los angeles večer svetlá
By: David Merrett - CC BY 2.0

Áno, v poslednej dobe bolo ponúk do Los Angeles strašne moc. Každopádne keď je každá ďalšia lacnejšia, nemôžme to sem nedať!

Tentokrát ide o letenky spoločnosti Air Canada(v spolupráci s Austrian Airlines), ktorá ponúka spiatočné letenky z Košíc do Kalifornie už od 439€.

Termínov nájdete celkom dosť s odletmi počas septembra a októbra 2016. Cestu späť si potom môžte naplánovať okrem septembra a októbra aj v novembri. 

Za cenu letenky si môžete zobrať aj štandardnú podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 23 kg. 

Lety sú s dvoma prestupmi vo Viedni a v Toronte

Kalendár termínov

Košice - Los Angeles od 439€

Ubytovanie

Iba s letenkami to asi len tak ľahko nepôjde. S ubytovaním je to však veľmi podobné ako s lacnými letmi. Keď viete, kde hľadať, nie je až tak náročné nájsť aj veľmi výhodné ceny. My máme výborné skúsenosti s portálmi:

Booking.com – jeden z najväčších webov podobného druhu. Obsahuje obrovské množstvo zariadení, často krát tu nájdete aj výhodné zľavy(desiatky percent). Storno zdarma a platba až na mieste je niečo, s čím sa tu taktiež nemáte problém stretnúť

Airbnb – alternatíva je využiť možnosti ubytovania priamo od ľudí, ktorí v jednotlivých krajinách bývajú a ponúkajú izbu či byt na prenájom pre turistov z celého sveta. To je Airbnb

Los Angeles z Košíc za 439€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?