Letný ISLAND – letenky z VIEDNE od 85€!

letenky z Viedne na Island

A dnes sa nám tu objavili aj výhodné letenky na obľúbený Island! Ak by ste si chceli spraviť výlet do tejto európskej krajiny, spiatočné letenky kúpite už od 85€!

Za takúto cenu ponúka letenky spoločnosť WizzAir pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, za letenky zaplatíte 105€!

Odporúčame si však členstvo kúpiť. Dá sa kúpiť priamo pri kúpe leteniek pričom zľava sa aplikuje už aj na práve kupované letenky. A členstvo stojí pre dvojicu dohromady iba 30€ na rok. Po celý rok pritom môžete kupovať letenky tejto spoločnosťami so zľavami, ktoré sú bežne 15-20€.

Ako príklad lacného termínu môžeme uviesť 5-12.9.2019. Odporúčame však radšej rezervovať čím skôr. Za najnižšiu cenu je totižto dostupných len niekoľko pár leteniek.

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si menšiu tašku s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste potrebovali aj väčšiu batožinu tak si treba priplatiť priority boarding, ktorý vás bude stáť +40€ a umožní vám zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Reykjavik
od 85€
5-12.9.2019

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – lacná možnosť ubytovania na Islande. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 262€ – 131€/osoba, 18,7€/osoba/noc.

TIP: Airbnb ponúka pri založení účtu vstupný bonus 15-30€! Stačí sa pritom zaregistrovať napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

viedeň - reykjavik

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?