Letné letenky na Ibizu za 88€

mesto na Ibize
By: Jose A. - CC BY 2.0

Ak by ste radi počas leta vycestovali na Ibizu a jediné, čo vás od toho odrádza je cena leteniek, máme pre vás dobrú správu. Vďaka cenám na linke spoločnosti WizzAir z Budapešti na Ibizu vás letenky nemusia stáť vôbec obrovské peniaze. 

Najlacnejšie dostupné letenky momentálne stoja iba 75€. Naviac, ak ste členmi tzv. Wizz Discount Club, cena je pre vás ešte nižšia – 59€. Ak si chcete prečítať o výhodách Wizz Discount Club, napísali sme o tom samostatný článok 

Za najnižšie ceny nájdete letenky na začiatku júla v jedinom termíne. Odporúčame v prípade záujmu s rezerváciou dlho nečakať. 75€ je cena, ktorá je skutočne atraktívna a nebudete celkom iste jediný, kto má o letenky záujem.

Cena zahŕňa iba cestovanie s príručnou batožinou, ktorá môže mať rozmery najviac 42x32x25cm a váhu 10 kg. Väčšia príručná či podpalubná batožina sa dá v prípade potreby dokúpiť. O batožine u spoločnosti WizzAir píšeme tu

EDIT 16:28: Letenky zdraželi na 88€(72€ pre členov WDC) a to sme už pred pár minútami robili update, lebo cena leteniek stúpla zo 64€ na 75€…Letenky sa vypredávajú naozaj rýchlo – prajeme rýchle prsty všetkým, kto máte o letenky záujem

Rezervovať

Budapešť - Ibiza od 88€/72€(2-10.júl 2016)

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Ibiza

Letné letenky na Ibizu za 88€
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.