Letná MALORKA – letenky z Viedne už za 20€!

Mallorca kaštieľ

Čo by ste povedali na dovolenku na Malorke? Máme tu pre vás tip na letenky, ktoré vás budú stáť iba 20€!

Počas septembra si môžete spraviť výlet za túto cenu napríklad  v termíne 9-14.9.2021(štvrtok – utorok), 5-8/9.9.2021, na týždeň v termíne 7-14.9.2021 či na 10 dní v termíne 5-15.9.2021.

Ak by ste chceli letieť ešte v auguste, v termíne na prelom augusta a septembra 25.8-2.9.2021 zaplatíte za letenky 30€.

Na Malorku sa lieta z viacerých letísk a viacerými leteckými spoločnosťami. Ďalšie dostupné linky a kalendáre termínov nájdete na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Malorka
20€
napr. 9-14.9.2021
Viedeň
Malorka
30€
napr. 25.8-2.9.2021

Tip na ubytovanie

Apartamentos Calablanca – apartmán s výhľadom na more len pár desiatok metrov od pláže. Predchádzajúci dovolenkári ho hodnotia skvele – 8,5/10, za polohu dokonca 9,7/10. Dostupný budete mať balkón, klimatizáciu, vlastnú kúpeľňu TV a WiFi a za 5 nocí dáte ako dvojica 502€ – 251€/osoba, 50€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania na Malorke so stovkami ďalších zariadení na tejto stránke.

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Španielsko na vstup do krajiny momentálne nepožaduje ani test, ani očkovanie ani karanténu. Odporúčame však sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Lisabonu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)