Letná dovolenka v Kalifornii – Los Angeles za akciovú cenu 347€

letenky z Viedne do Los Angeles za 347€

Niet sa čomu čudovať, že Kalifornia patrí k tým najobľúbenejším štátom USA. Ak by ste sa sem chceli pozrieť aj vy, dnes tu pre vás máme tip na výhodné spiatočné letenky!

Spoločnosť Delta Airlines(mnohokrát v spolupráci s KLM) momentálne ponúka letenky za akciovú cenu už od 347€ za let tam aj naspäť dohromady!

Letenky sú dostupné v termínoch na prelom septembra a augusta 2018 a na september 2018. Vtedy je v Kalifornii ešte stále veľmi dobré počasie.

Príklady lacných termínov(ceny medzi 347€ a 367€): 4-11.9.2018, 6-15.9.2018, 25.8-5.9.2018, 29.8-8.9.2018

Za nízke sumy je tých termínov však veľmi veľa. aj mimo vyššie uvedených môžete poskúšať predovšetkým septembrové termíny a mali by ste niečo nájsť.

Treba ale rátať s tým, že si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu. Podpalubná batožina je v prípade potreby za príplatok.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Los Angeles
347€
napr. 4-11.9.2018

Kde hľadať ubytovanie?

Jedným z najznámejších portálov, ktorý využívame aj my je Booking.com. Ide o jeden z najväčších webov na rezerváciu ubytovania na svete, čo je okrem iného aj zárukou minima problémov pri rezervácii.

Spomenúť musíme bez pochýb aj trend dnešnej doby – Airbnb.com. Tam už neponúkajú ubytko klasické hotely či hostely, ale miestni, ktorí prenajímajú svoje izby či byty. Atraktívne ceny, množstvo zaujímavých možností ubytovania a to aj na miestach, kde by ste sa normálne neubytovali alebo ubytovali veľmi draho.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)