Letenky z Viedne do Los Angeles od 429€

los angeles
By: Todd Jones - CC BY 2.0

V poslednom období máme celkom šťastie na lacné letenky do Los Angeles a ceny na západné pobrežie USA sa často krát až príliš blížia cenám leteniek napríklad do New Yorku. To samozrejme teší každého, kto by rád navštívil a prípadne strávil nejaký čas v obľúbenej Kalifornii. 

Dnes tu pre vás máme aktuálne 2 najlepšie ponuky na lety do Los Angeles. Jedna s cenou 429€, druhá s cenou 439€. 

Letenky do Los Angeles spoločnosti Iberia od 429€

Termíny pri ponuke tejto spoločnosti nájdete na prelome júna/júla, prelome augusta/septembra a potom počas septembra a októbra. Dostupnosť je zatiaľ pomerne dobrá a aj si máte z čoho vyberať.

Letieť však nebudete iba so spoločnosťou Iberia ale aj s Air Berlin a Finnair. Konkrétne z Viedne do Madridu vás zoberie Air Berlin, z Madridu do Los Angeles FinnAir a až cestu späť absolvujete kompletne v podaní Iberie

Zobrať si so sebou môžete 1 príručnú batožinu a 1 podpalubnú batožinu do 23 kg. 

Kalendár termínov

Viedeň - Los Angeles s Iberiou od 429€

Letenky do Los Angeles s British Airways od 439€

Druhou možnosťou ako sa lacno dostať do Los Angeles je využiť ponuku spoločnosti British Airways a letieť do Mesta anjelov už od 439€

Letenky sú dostupné na prelome júna/júla, na prelome augusta/septembra a potom od septembra do januára s tým, že v januári sú možné len prílety. 

Skoro vo všetkých dátumoch, ktoré nájdete v kalendári termínov nižšie budete letieť výhradne so spoločnosťou British Airways, v niektorých termínoch sa k nim pridá aj American Airlines.

Zobrať si so sebou môžete opäť 1 kus príručnej batožiny a 1 kus podpalubnej batožiny do 23kg.

Kalendár termínov

Viedeň - Los Angeles s British Airways od 439€

Ubytovanie

Rozhodli ste využiť túto ponuku? V tom prípade pravdepodobne budete potrebovať aj niekde prespať. S ubytovaním je to veľmi podobné ako s letenkami – dajú sa nájsť zaujímavé ponuky, ale treba vedieť, kde hľadať. Odporúčame predovšetkým nasledujúce dva weby:

Booking.com – jeden z najväčších predajcov ubytovania vôbec. Obrovská ponuka zariadení, časté zľavy, pri mnohých hoteloch platba na mieste a storno zdarma. Stačí si tam tie ponuky prejsť a celkom určite niečo nájdete

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Los Angeles

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno