Za letenky New York + Oslo 274€

Žlté taxíky typické pre New York
By: Prayitno / Thank you for (9 millions +) views - CC BY 2.0

Ďalšia výborná ponuka od spoločnosti Norwegian Air. Medzi letenkami z Osla máte aktuálne možnosť nájsť lety do New Yorku za výnimočne nízku cenu 255,8€!

Norwegian dlhodobo ponúka lety zo Škandinávie do Ameriky za veľmi nízke ceny. Minimálne oproti nášmu regiónu určite, avšak toto je aj na nich celkom pecka. Navyše Oslo je pomerne dobre cenovo dostupné. Z poľských Katovíc sa máte možnosť dostať do Osla už od 18€ so spoločnosťou WizzAir. Záleží koľko budete mať u seba batožiny. 

Treba si dať však pozor na letiská. Ako je to už u Osla zvykom, letiská sa nachádzajú desiatky kilometrov od centra. Nanešťastie, tie na ktoré lietajú nízkonákladovky RyanAir a WizzAir sa nachádzajú na opačnej strane ako to z ktorého lieta Norwegian do USA. WizzAir lieta na letisko TORP Sandefjord Airport a do New Yorku budete letieť z letiska Oslo-Gardermoen. Našťastie doprava z letísk je vyriešená celkom dobre. 

V prípade, že by ste chceli v Osle stráviť o deň menej ako uvádzame, spiatočná letenka do Osla vás bude stáť asi o 20€ viac.


Letenky do New Yorku

 Odlet: Oslo |  Termín: 5.2.-18.2.2016 |  Cena: 256€

Rezervovať

letenky New York


Letenky do Osla

 Odlet: Katovice |  Termín: 4.2.-22.2.2016 |  Cena: 18€

Rezervovať

letenky Oslo


Ubytovanie

Na rezerváciu ubytovania môžete využiť webové stránky booking.com. Pri väčšine hotelov platíte až na mieste a za storno neplatíte.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?