Letenky z Viedne do Miami za skvelých 320€!

By: alex de carvalho - CC BY 2.0

Len pred niekoľkými dňami sme tu mali ponuku lacných leteniek do Miami za 369€. Skvelá ponuka, ktorú využilo množstvo z vás. To sme ale ešte nevedeli s čím príde spoločnosť Eurowings o pár dní neskôr. V aktuálnej ponuke máte momentálne možnosť nájsť letenky s cenovkou 320€!!

Termíny za tie najnižšie ceny sú dostupné od 1.septembra do 1.novembra v niekoľkých termínoch. Treba však myslieť na to, že ide o tú najlacnejšiu možnosť, ako letieť s Eurowings do Miami. V cene nie je jedlo ani podpalubná batožina a ak niečo z toho na cestu budete potrebovať, je potrebné si priplatiť. 

Pri návšteve Floridy určite nezabudnite navštíviť aj obľúbené Orlando plné zábavných parkov, ktoré spravia z výletu do USA ešte nezabudnuteľnejší zážitok.


Letenky do Miami

Odlet: Viedeň |  Termín: 1-15. september 2016 | Cena: od 320€

Rezervovať

Ubytovanie

Spolu s rezerváciou leteniek si môžete rezervovať aj ubytovanie. My odporúčame predovšetkým dve stránky a to:

Booking.com – overený portál, ktorý dlhodobo ponúka obrovské množstvo ubytovacích zariadení po celom svete. Jednoduchá rezervácia, bežné storno zdarma či platba až na mieste

Airbnb – možnosťou je taktiež ubytovanie u miestnych hostiteľov cez portál Airbnb

letenky Miami

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.