First minute letenky z Osla do New Yorku za 235€!!

By: Ippei Ogiwara - CC BY 2.0

Je niekedy veľmi zaujímavé sledovať ako veľmi dokáže ísť spoločnosť Norwegian s cenami dole. Tých z vás, ktorí si radi plánujú výlety s predstihom a radi by vycestovali do USA, určite poteší aktuálna ponuka tejto nórskej spoločnosti, cez ktorú môžete začiatkom budúceho roka letieť z Osla do New Yorku už od skvelých 235€!

Termíny za tie najnižšie ceny nájdete od januára 2017. Každopádne aj keby ste sa rozhodli letieť v novembri či decembri, viete sa dostať na cenu pod 300€.

V cene letenky máte príručnú batožinu do 10 kg s maximálnymi rozmermi 55 x 40 x 23 cm. Zobrať si so sebou môžete aj ďalšiu tašku – napríklad kabelku alebo tenkú tašku na notebook. Lety u Norwegian sú pri tých najnižších tarifoch bez občerstvenia. 

Do Osla sa dá dostať pomerne jednoducho. Lieta tam ako RyanAir tak aj spoločnosť WizzAir. Ako odletové miesta sú najlacnejšie Katovice a Krakov. Tieto spoločnosti však lietajú na rôzne letiská v okolí Osla(desiatky kilometrov od centra) a preto si treba pozrieť kam konkrétne letíte. 

Ďalšou možnosťou je práve aj spoločnosť Norwegian, ktorá čo sa ceny týka vychádza drahšie, ale na druhej strane letí presne na letisko z ktorého sa do New Yorku aj odlieta. Taktiež odlet z Budapešti môže byť pre mnohých z vás výhodou.

V každom prípade nás však sledujte a o konkrétnych letoch do Osla vás budeme informovať. V týchto dátumoch s najväčšou pravdepodobnosťou nebude problém za letenky do Osla a následne do New Yorku zaplatiť spolu do 300€. 


Letenky do New Yorku

 Odlet: Oslo  Termín: 26.január – 3.február | Cena: od 235€

Rezervovať

Po prekliku na stránky Norwegian nájdete v dolnej časti webu tlačítko „Fare Calendar“ kde nájdete prehľadný kalendár termínov. 


Ubytovanie

Ak sa chystáte po rezervácii leteniek nájsť pre vás najideálnejšie ubytovanie, stretnete sa s problémom veľkého množstva webov a ponúk. My osobne odporúčame využiť jeden z nasledujúcich dvoch, podľa toho aký typ ubytovania preferujete:

Booking.com – portál, ktorý každý cestovateľ veľmi dobre pozná. Výborné ceny, široká ponuka, časté akcie a férový prístup. To je Booking.com.

Airbnb – web kde miestni hostitelia môžu ponúkať izby či apartmány

letenky New York

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno