Letenky na obľúbený ISLAND od 65€!

Island, krajina

Po dlhšej dobe tu máme opäť nejaké tie letenky na Island. Objavil sa nám tu jeden zimný termín od spoločnosti WizzAir s odletom z letiska v Budapešti. Za spiatočné letenky v ideálnom prípade zaplatíte iba 65€!

Konkrétne táto cena platí pre členov Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena pre vás začína na aj tak výborných 84€.

Každopádne ak letíte aspoň dvaja, určite odporúčame si členstvo zakúpiť. Keď si kúpite jedno (základné) členstvo, môžete nakupovať zlacnené letenky pre seba a ešte jednu osobu. Zlacnené letenky + jedno členstvo vás v konečnom dôsledku bude stáť menej ako keby ste kúpili letenky ako nečlenovia. Naviac tu máte ako členovia ďalšie zľavy na batožinu.

Dostupný je za najnižšiu cenu iba jediný dlhší vianočno-silvestrovský termín. Odlieta sa 14.12.2016 a späť poletíte 1.1.2017.

Lety sú priame. Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm. Podpalubná či väčšia príručná sa dá dokúpiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Kefavík
od 65€
14.12.2016-1.1.2017

Ubytovanie

So zháňaním ubytovania to v tomto období bude už o niečo ťažšie. Veľká časť výhodných zariadení na ostrove je už zarezervovaná a moc tu toho už neostalo. Cenu zvyšuje aj samotné vianočno-silvestrovské obdobie.

Ubytovanie teda bude celkom určite najväčší výdavok počas tejto cesty na Island. Zariadenia hľadajte na weboch Booking.com, HotelsCombined.com či Airbnb.com. Každý z webov vám ponúkne odlišné výsledky a potom treba už len porovnávať, čo vám vyhovuje.

letenky Keflavik

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?