Letenky z Košíc do New Yorku za 379€

New York
By: Nana B Agyei - CC BY 2.0

Do konkurenčného boja na lety do New Yorku prišli s najnovšou ponukou leteniek spoločnosti United Airlines a Austrian Airlines. Pri odlete z Košíc ich ceny začínajú na veľmi nízkych 379€! 

Za posledné obdobie to je jedna z najlacnejších ponúk na lety do New Yorku, akú sme tu vôbec mali. 

Termíny sú dostupné v dátumoch od septembra do decembra 2016. Treba určite upozorniť, že v množstve termínov je dostupných už len posledných niekoľko leteniek za najnižšiu cenu. 

Lety sú s jedným párhodinovým prestupom vo Viedni. Zobrať si so sebou môžete jednu príručnú a jednu podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 23kg. 

Kalendár termínov

Košice - New York od 379€

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky New York

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno