Letenky na Island už od 85€

By: Christopher Michel - CC BY 2.0

Rozmýšľate nad výletom na Island? Dali ste na naše rady a ste členmi tzv. Wizz Discount Club? Áno? Výborne. Nie? Aj tak čítajte ďalej.

Dnes spoločnosť WizzAir avizovala akciu – 20% zľava na letenky(celá cena letu mimo správneho poplatku) pre členov Wizz Discount Club.

Pre nás to znamená iba jedno. Letenky do rôznych destinácii za pekelne nízke ceny. Začíname Islandom, kde ceny začínajú už na perfektných 85€ za spiatočnú letenku v prípade, že ste člen Wizz Discount Club.

Pre tých z vás, ktorí členmi nie ste, najnižšie ceny začínajú na aj tak výborných 122€. Avšak máte teraz ideálnu možnosť sa členmi stať! Členstvo stojí 30€/rok a získate ním zľavy na skoro všetky letenky tejto spoločnosti. Aktuálne, keď si kúpite členstvo a zaplatíte za letenku na Island už ako člen Wizz Discount Club, zaplatíte spolu menej, ako keby ste si kúpili túto letenku ako nečlen!!

V cene letenky u spoločnosti WizzAir je príručná batožina s rozmermi 42x32x25cm. 


Letenky na Island

 Odlet: Budapešť  Termín: 20.apríl-1.máj | Cena: od 85€

Rezervovať

Dostupné aj termíny: 27.apríl-1.máj, 17.apríl – 24.apríl


Ubytovanie

Zarezervovať ubytovanie môžete na naozaj veľkom množstve webov. My odporúčame využiť jeden z nasledujúcich dvoch:

Booking.com – obľúbený portál, ktorý patrí k tým najväčším svojho druhu. Bezproblémová rezervácia, časté zľavy a rôzne výhody

Airbnb – možnosťou je taktiež ubytovanie u miestnych hostiteľov cez portál Airbnb

letenky Keflavik

 

Letenky na Island už od 85€
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.