Letenky do Ríma s cenami od 20€!

Rím , Taliansko - námestie, pohľad z výšky

Všetky cesty vedú do Ríma – aj tie lacné letecké. Ak by ste sa rozhodli navštíviť hlavné mesto Talianska, prípadne chcete spoznať Vatikán alebo by ste túto cestu radi niekomu podarovali, máme tu pre vás letenky s cenou už od 20€ za spiatočný let!

Najlacnejšie letenky za cenu 20€ viete kúpiť s odletom z letiska v Budapešti ak vlastníte členstvo Wizz Discount Club, ktoré určite odporúčame. Viac o ňom píšeme v tomto článku. Ak členom Wizz Discount Club nie ste, cena leteniek začína na cene 29€. Za túto cenu sú dostupné letenky v jedinom termíne u spoločnosti WizzAir 6-11.december 2016. 

Ak ste priamo z Bratislavy alebo okolia, lepšou možnosťou pre vás môže byť let z Bratislavy so spoločnosťou Ryanair, kedy za letenky zaplatíte 34€ – tu je tých termínov dostupných omnoho viac. 

Lety sú priame. Za najlacnejšie sumy vám ako WizzAir(viac si prečítajte tu) tak Ryanair(viac si prečítajte tu) umožňuje zobrať si so sebou iba príručnú batožinu.

Z
Do
Cena
Termíny
Rezervácia
Budapešť
Rím
od 20€
6-11.december 2016
Bratislava
Rím
od 34€
21-24.január 2017

Ubytovanie v centre mesta

Výnimočne v Ríme lepšie cenovo vychádzajú klasické hotely ako ubytovanie u miestnych cez Airbnb.com. Pár tipov na ubytovanie s dobrým hodnotením:

HelloKitty – vtipne nazvaný hotel, ale najlacnejší medzi zariadeniami s ktorými boli klienti spokojní. Izba pre dvoch na 5 nocí za 157€ – 78,5€/osoba, 16€/osoba/noc

Claudia House Roma Termini – izba s veľkou manželskou posteľou s hodnotením 8,3/10 a cenou 178€ na 5 nocí – 89€/osoba, 18€/osoba/noc

Sezar Rooms – raňajky v cene, ešte lepšie hodnotenie – 8,5/10, výborná poloha a cena 175€ na 5 nocí – 87,5€/osoba, 17,5€/osoba/noc

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com

letenky Rím

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.