Letenky do New Yorku z Viedne od 379€

By: Jerry Ferguson - CC BY 2.0

Po lacných letenkách z Košíc tu máme veľmi zaujímavú ponuku aj na letenky z Viedne. Aktuálne máte možnosť letieť z hlavného mesta Rakúska do New Yorku už od 379€!

Termíny sú dostupné počas mesiacov máj, jún, júl. Nie je ich však mnoho, čo je dobrý predpoklad na skoré vypredanie. V niektorých termínoch je dostupných len posledných niekoľko leteniek.

Lieta sa so spoločnosťou British Airways, spoločnosťou, ktorá patrí k špičke európskych leteckých spoločností. V roku 2015 sa umiestnila na 20. mieste medzi najlepšími spoločnosťami sveta. 

Lety sú s jedným prestupom v Londýne(na ceste tam je aj zmena letiska). Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a 1 kus podpalubnej batožiny do 23 kg. 


Letenky do New Yorku

 Odlet: Viedeň  Termín: máj-júl | Cena: od 379€

Kompletný kalendár

Ubytovanie

Letenky sú vám na nič, ak nebudete mať kde spať. Webov, kde si môžete zakúpiť ubytovanie je naozaj mnoho, my odporúčame hlavne nasledujúce dva:

Booking.com – jeden z najväčších portálov v oblasti rezervácie ubytovanie online. Časté zľavy, bezproblémová rezervácia a tisíce spokojných klientov každý deň

Airbnb – web kde miestni hostitelia môžu ponúkať izby či apartmány

letenky New York

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.