Letenky do Neapolu už od 42€

Neapol pevnosť
By: Graham C99 - CC BY 2.0

Na začiatok by sme chceli upozorniť všetkých členov Wizz Discount Club, že dnes môžete nakupovať na stránkach spoločnosti WizzAir s 20% zľavou na cenu letu. Oplatí sa to predovšetkým na drahšie letenky, kde tie percentá už urobia svoje. Napríklad Island či Dubaj.

Pravdaže však táto zľava platí aj na ostatné letenky včetne tých do Neapolu. V prípade ak patríte medzi členov Wizz Discount Club, ceny leteniek do Neapolu pre vás začínajú na skvelých 42 eurách. Ak medzi členov nepatríte, za letenky zaplatíte najmenej 68€.

Členstvo vo Wizz Discount Club stojí 30€/rok a získate ním zľavy na skoro všetky letenky tejto spoločnosti. Naviac, takéto zľavy pre členov Wizz Discount Club sú viac ako bežné. Ak lietate po Európe často, určite odporúčame – ušetríte.

Neapol je kultúrnym centrom Kampánie a svojim návštevníkom má jednoznačne čo ponúknuť. Príklad ktorý hovorí sám o sebe je hrad Castel dell’Ovo nachádzajúci sa kúsok od centra mesta na pobreží. Vstup naň je zadarmo a už len kvôli výhľadu z neho by ste ho pri návšteve tohto talianskeho mesta nemali minúť. 


 

Letenky do Neapolu

 Odlet: Budapešť |  Termín: 3.5-5.5.2016 |  Cena: 42€/68€

Rezervovať


Ubytovanie

Chcete si rezervovať ubytovanie cez internet? My odporúčame nasledujúce dve stránky

Booking.com – najznámejší portál s obrovskou ponukou ubytovacích zariadení. Bezproblémová rezervácia a často krát veľké zľavy.

Airbnb – alternatívou môže byť ubytovanie u miestnych hostiteľov na stránkach AirBNB

letenky neapol

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?