Lacné letenky do Milána od 26€

Miláno Duomo
By: Christopher John SSF - CC BY 2.0

Neboli ste ešte v Miláne? A chceli by ste? Ak nás sledujete pravidelne a dlhodobo, tak určite viete, že letenky do Milána sa dajú väčšinou kúpiť za veľmi nízke sumy. 

Inak tomu nebude ani počas júnových termínov, kedy síce do Milána nebudete letieť za 30 centov, ako tomu bolo v minulosti, ale aj suma 26 eur je viac ako dobrá!

Pri spomenutých 26€ hovoríme o letenkách spoločnosti Ryanair s odletom z letiska v Budapešti. Termíny nájdete počas júna, za mierne vyššiu cenu aj počas júla. 

Letieť s Ryanair do Milána môžete aj z Bratislavy, kde však cena začína na 40€ za spiatočný let. Termíny do 50€ tu viete nájsť počas júna, júla aj augusta. 

Za najlacnejšiu sumu spoločnosť Ryanair umožňuje cestovať iba s príručnou batožinou. Dodatočná podpalubná sa dá potom dokúpiť. Viac o tom píšeme v našom článku. 

Letenky je možné zarezervovať aj v slovenskom jazyku na stránkach predajcu leteniek Pelikan.sk

Rezervovať

Budapešť - Miláno od 26€

Rezervovať

Bratislava - Miláno od 40€

Ubytovanie

Letenky už máte? Teraz je na rade ubytovanie. Ak viete, kde hľadať, bude to podobné ako s letenkami a zoženiete ho za skvelé ceny. My sme sa zhodli hlavne na dvoch portáloch, cez ktoré odporúčame rezervovať ubytovanie: 

Booking.com – jeden z najznámejších a najväčších webov, ktorý ponúka (nie len) lacné ubytovanie po celom svete. Vždy keď sa niekam vydáte, ponúkne vám obrovské množstvo ponúk, z ktorých si stačí len vybrať. Objavujú sa tu taktiež zľavy na dennej báze(desiatky % úplne bežne), pri mnohých zariadeniach je storno zdarma či platba až na hoteli. 

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Miláno

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?