Letenky do Milána od 21€

By: Kevin Poh - CC BY 2.0

Miláno to nie je len mesto módy. Toto úchvatné talianske mesto je jednou z najpopulárnejších destinácií pri potúlkách po európskych mestách. Niet sa čomu diviť. Letenky do Milána zoženiete často už od 10 € a let z Bratislavy, Viedne či Budapešti trvá len niečo okolo hodiny. Tak rýchlo a tak jednoducho sa ocitnete v talianskej metropole plnej histórie, módy a úžasného jedla.

Letieť môžete na rôzne letiská. Z Bratislavy sa lieta do vedľajšieho mesta do Bergama. Aj keď väčšina cestujúcich potom ihneď berie hromadnú dopravu a mieri si to do Milána, odporúčame urobiť si zastávku aj v nádhernom Bergame. Inšpirujte sa v našom článku – Prečo navštíviť aj samotné bergamo. Ďalšie letisko na ktoré sa často lieta je letisko Malpensa.

Ak už budete v Miláne – pozrite si 8 miest, ktoré sa tam oplatí vidieť.

 

 

 

Starší tip na letenku ako príklad

Niečo pre tých z vás, ktorí by si radi spravili najbližšie mesiace výlet do nejakého toho európskeho mesta. Ak ste ešte neboli v Miláne, letenky do tohto mesta módy, futbalu a kultúry začínajú na skvelých 21€

Najlacnejšie letenky

Najlacnejšie viete nakúpiť letenky u spoločnosti WizzAir v prípade, že ste členmi Wizz Discount Club. Ceny v tom prípade začínajú na 21€. Členstvo v klube stojí 30€/rok a získate ním zľavy na veľkú väčšinu leteniek spoločnosti. V prípade, že členmi nie ste, ceny pre vás začínajú na 30,5€

Letenky za podobné ceny máte možnosť objednávať hlavne počas mája 2016 pri odlete z Budapešti. 

Počas tohto istého obdobia je možné nakupovať letenky aj z Bratislavy od spoločnosti RyanAir, tu sa však ceny pohybujú niekde okolo 60€ za spiatočnú letenku, v júni potom okolo 50€. Za uváženie stoja predovšetkým pre tých z vás, ktorí bývate v Bratislave a odlet z Bratislavy vám ušetrí cestovné do Budapešti.

Letenky v lete

Aj v lete máte možnosť letieť do Milána za výborné ceny. Letenky z Bratislavy sú v tomto období momentálne ešte lacnejšie! Nakupovať môžete u spoločnosti RyanAir už od 40€. 

Z Budapešti sa oplatí letieť predovšetkým tým z vás, ktorí sú členmi Wizz Discount Club. Tam sa ceny pre vás pohybujú niekde okolo 28€. V prípade, že členom nie ste, ceny pre vás začínajú na 48€

V oboch prípadoch – či už pri cestovaní s WizzAir či s RyanAir platí to, že za uvedené ceny si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožiny. V prípade, že potrebujete batožiny viac, musíte si priplatiť. Všetko popisujeme v našich článkoch, kde sa dozviete taktiež aj to, aké rozmery môže mať vaša príručnú batožina, či koľko môže vážiť:


Májový termín Budapešť – Miláno

Odlet: Budapešť |  Termín: 6-10.máj | Cena: od 21€

Rezervovať

Letný termín z Bratislavy do Milána

Odlet: Bratislava|  Termín: 10-15.august | Cena: od 40€

RezervovaťRezervovať cez Pelikan.sk v slovenčine

Termín 12-15.august za 44€

Letný termín z Budapešti do Milána

Odlet: Bratislava|  Termín: 9-12.júl | Cena: od 40€

Rezervovať


Ubytovanie

Ubytovaní za slušné peniaze sa dá nájsť mnoho. Ako príklad môžeme uviesť Hotel Bel Sit, kde za izbu s manželskou posteľou, TV, klimatizáciou a WiFi zaplatíte v hore uvedenom augustovom termíne pri odlete z Bratislavy 183€ – to vychádza 91,5€ na osobu a 23€/osoba/noc.

A to sa dajú zohnať pokojne aj lacnejšie možnosti. Všetko spomenuté nájdete na webe Booking.com , kde je tých ubytovacích zariadení obrovské množstvo.

letenky Miláno

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]
[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]
[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)