Letenky do Milána od 21€

By: Kevin Poh - CC BY 2.0

Miláno to nie je len mesto módy. Toto úchvatné talianske mesto je jednou z najpopulárnejších destinácií pri potúlkách po európskych mestách. Niet sa čomu diviť. Letenky do Milána zoženiete často už od 10 € a let z Bratislavy, Viedne či Budapešti trvá len niečo okolo hodiny. Tak rýchlo a tak jednoducho sa ocitnete v talianskej metropole plnej histórie, módy a úžasného jedla.

Letieť môžete na rôzne letiská. Z Bratislavy sa lieta do vedľajšieho mesta do Bergama. Aj keď väčšina cestujúcich potom ihneď berie hromadnú dopravu a mieri si to do Milána, odporúčame urobiť si zastávku aj v nádhernom Bergame. Inšpirujte sa v našom článku – Prečo navštíviť aj samotné bergamo. Ďalšie letisko na ktoré sa často lieta je letisko Malpensa.

Ak už budete v Miláne – pozrite si 8 miest, ktoré sa tam oplatí vidieť.

 

 

 

Starší tip na letenku ako príklad

Niečo pre tých z vás, ktorí by si radi spravili najbližšie mesiace výlet do nejakého toho európskeho mesta. Ak ste ešte neboli v Miláne, letenky do tohto mesta módy, futbalu a kultúry začínajú na skvelých 21€

Najlacnejšie letenky

Najlacnejšie viete nakúpiť letenky u spoločnosti WizzAir v prípade, že ste členmi Wizz Discount Club. Ceny v tom prípade začínajú na 21€. Členstvo v klube stojí 30€/rok a získate ním zľavy na veľkú väčšinu leteniek spoločnosti. V prípade, že členmi nie ste, ceny pre vás začínajú na 30,5€

Letenky za podobné ceny máte možnosť objednávať hlavne počas mája 2016 pri odlete z Budapešti. 

Počas tohto istého obdobia je možné nakupovať letenky aj z Bratislavy od spoločnosti RyanAir, tu sa však ceny pohybujú niekde okolo 60€ za spiatočnú letenku, v júni potom okolo 50€. Za uváženie stoja predovšetkým pre tých z vás, ktorí bývate v Bratislave a odlet z Bratislavy vám ušetrí cestovné do Budapešti.

Letenky v lete

Aj v lete máte možnosť letieť do Milána za výborné ceny. Letenky z Bratislavy sú v tomto období momentálne ešte lacnejšie! Nakupovať môžete u spoločnosti RyanAir už od 40€. 

Z Budapešti sa oplatí letieť predovšetkým tým z vás, ktorí sú členmi Wizz Discount Club. Tam sa ceny pre vás pohybujú niekde okolo 28€. V prípade, že členom nie ste, ceny pre vás začínajú na 48€

V oboch prípadoch – či už pri cestovaní s WizzAir či s RyanAir platí to, že za uvedené ceny si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožiny. V prípade, že potrebujete batožiny viac, musíte si priplatiť. Všetko popisujeme v našich článkoch, kde sa dozviete taktiež aj to, aké rozmery môže mať vaša príručnú batožina, či koľko môže vážiť:


Májový termín Budapešť – Miláno

Odlet: Budapešť |  Termín: 6-10.máj | Cena: od 21€

Rezervovať

Letný termín z Bratislavy do Milána

Odlet: Bratislava|  Termín: 10-15.august | Cena: od 40€

RezervovaťRezervovať cez Pelikan.sk v slovenčine

Termín 12-15.august za 44€

Letný termín z Budapešti do Milána

Odlet: Bratislava|  Termín: 9-12.júl | Cena: od 40€

Rezervovať


Ubytovanie

Ubytovaní za slušné peniaze sa dá nájsť mnoho. Ako príklad môžeme uviesť Hotel Bel Sit, kde za izbu s manželskou posteľou, TV, klimatizáciou a WiFi zaplatíte v hore uvedenom augustovom termíne pri odlete z Bratislavy 183€ – to vychádza 91,5€ na osobu a 23€/osoba/noc.

A to sa dajú zohnať pokojne aj lacnejšie možnosti. Všetko spomenuté nájdete na webe Booking.com , kde je tých ubytovacích zariadení obrovské množstvo.

letenky Miláno

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“] [kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“] [kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?