Letenky do Milána od 21€

By: Kevin Poh - CC BY 2.0

Niečo pre tých z vás, ktorí by si radi spravili najbližšie mesiace výlet do nejakého toho európskeho mesta. Ak ste ešte neboli v Miláne, letenky do tohto mesta módy, futbalu a kultúry začínajú na skvelých 21€

Najlacnejšie letenky

Najlacnejšie viete nakúpiť letenky u spoločnosti WizzAir v prípade, že ste členmi Wizz Discount Club. Ceny v tom prípade začínajú na 21€. Členstvo v klube stojí 30€/rok a získate ním zľavy na veľkú väčšinu leteniek spoločnosti. V prípade, že členmi nie ste, ceny pre vás začínajú na 30,5€

Letenky za podobné ceny máte možnosť objednávať hlavne počas mája 2016 pri odlete z Budapešti. 

Počas tohto istého obdobia je možné nakupovať letenky aj z Bratislavy od spoločnosti RyanAir, tu sa však ceny pohybujú niekde okolo 60€ za spiatočnú letenku, v júni potom okolo 50€. Za uváženie stoja predovšetkým pre tých z vás, ktorí bývate v Bratislave a odlet z Bratislavy vám ušetrí cestovné do Budapešti.

Letenky v lete

Aj v lete máte možnosť letieť do Milána za výborné ceny. Letenky z Bratislavy sú v tomto období momentálne ešte lacnejšie! Nakupovať môžete u spoločnosti RyanAir už od 40€. 

Z Budapešti sa oplatí letieť predovšetkým tým z vás, ktorí sú členmi Wizz Discount Club. Tam sa ceny pre vás pohybujú niekde okolo 28€. V prípade, že členom nie ste, ceny pre vás začínajú na 48€

V oboch prípadoch – či už pri cestovaní s WizzAir či s RyanAir platí to, že za uvedené ceny si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožiny. V prípade, že potrebujete batožiny viac, musíte si priplatiť. Všetko popisujeme v našich článkoch, kde sa dozviete taktiež aj to, aké rozmery môže mať vaša príručnú batožina, či koľko môže vážiť:

Batožina u RyanAir – Zobraziť článok
Batožina u WizzAir – Zobraziť článok


Májový termín Budapešť – Miláno

 Odlet: Budapešť  Termín: 6-10.máj | Cena: od 21€

Rezervovať

Letný termín z Bratislavy do Milána

 Odlet: Bratislava Termín: 10-15.august | Cena: od 40€

RezervovaťRezervovať cez Pelikan.sk v slovenčine

Termín 12-15.august za 44€

Letný termín z Budapešti do Milána

 Odlet: Bratislava Termín: 9-12.júl | Cena: od 40€

Rezervovať

Ubytovanie

Ubytovaní za slušné peniaze sa dá nájsť mnoho. Ako príklad môžeme uviesť Hotel Bel Sit, kde za izbu s manželskou posteľou, TV, klimatizáciou a WiFi zaplatíte v hore uvedenom augustovom termíne pri odlete z Bratislavy 183€ – to vychádza 91,5€ na osobu a 23€/osoba/noc.

A to sa dajú zohnať pokojne aj lacnejšie možnosti. Všetko spomenuté nájdete na webe Booking.com , kde je tých ubytovacích zariadení obrovské množstvo.

letenky Miláno

Letenky do Milána od 21€
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.