Letenky do Malajzie s Qatar Airways od 418€

By: Carla Cometto - CC BY 2.0

Po obrovských akciách Qatar Airways spred dvoch mesiacov sa táto spoločnosť s akciovými letenkami trochu odmlčala. Nedávno však prišli na svetlo sveta výhodné letenky z Budapešti do Malajzie s cenovkou 418€. 

Konkurenčný boj medzi Turkish Airlines a Qatar Airways teda (+pravdaže aj ďalšími spoločnosťami) naďalej pokračuje a aj vďaka nemu môžeme nakupovať letenky do Ázie za veľmi výhodné ceny.

Čo sa týka konkrétne tejto akcie, letenky za podobné ceny sú dostupné od marca až do januára. Pre dovolenkárov cestujúcich hlavne počas letných prázdnin treba tiež poznamenať, že sú tu dostupné aj termíny počas leta

Lety sú s krátkymi prestupmi v meste Doha. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna podpalubná batožina s maximálnou hmotnosťou 30 kg.

Nižšie uvádzame odkaz na kalendár termínov na Pelikane. Treba však povedať, že množstvo termínov je tam neaktuálnych a treba skúšať jednotlivé kombinácie. Napríklad dátum 3-24.august je aktuálne dostupný. 


Letenky do Malajzie(Kuala Lumpur)

Odlet: Budapešť |  Termín: 3-24.august| Cena: od 418€

Kalendár termínov

 

Ubytovanie

Ak si chcete s kúpou letenky rovno zarezervovať aj ubytovanie, využite na to jednu z týchto dvoch stránok:

Booking.com – veľký portál plný obrovského množstva ubytovacích zariadení. Overený web, kde často krát nájdete výhodné zľavy. Bežné storno zdarma či platba až na mieste

Airbnb – možnosťou je taktiež ubytovanie u miestnych hostiteľov cez portál Airbnb

letenky Kuala Lumpur

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?