Air China – skúsenosti, recenzie a hodnotenia

Plánujete letieť s Air China? Nižšie si môžete prečítať recenzie od predchádzajúcich cestujúcich. Leteli ste už s Air China? Zanechajte nám tu svoju recenziu.

5 out of 5

Recenzie (2)

AU
Agnesa Ujpalova
aug 3, 2023

Air China - medzinarodny let Budapest - Peking - Manila (a spat)

Overall (5 out of 5)
Moje hodnotenie (5 out of 5)
Cestovala som leteckou spolocnostou Air China v roku 2019 (presnejsie vo Februari). Najpr som mala obavy, kedze dovtedy nikto z mojich znamych neletel s touto leteckou spolocnostou a nemala som recenzie "z prvej ruky", a ani na internete som toho moc nenasla od Slovakov. Bola som prijemne prekvapena kvalitou sluzieb poskytnutych na palube, cistotou lietadla a aj komfortom. Let Budapest - Peking trval +/- 10 hod a nemali sme ziadne turbulencie, ani neprijemne zazitky. Mozem len odporucit.

Jofo23

My s nimi letime v piatok do Pekingu. Ako ste robili check-in?
AN
Alena Nádaská
júl 30, 2023

Rezencia na China Air

Overall (5 out of 5)
Moje hodnotenie (5 out of 5)
Za mňa maximálna spokojnosť, do Ázie poletím iba s China air. Výborné služby aj strava, príjemný personál, letela som s nimi 2 x a vždy veľká spokojnosť. Keďže sme na ceste do Thajska mali medzipristátie v Pekingu 8 hod, mali sme zadarmo transfer do hotela spolu s večerou (bufet), takisto transfer z hotela na letisko zdarma a počas cesty späť z Thajska sme mali medzipristátie 20 hod. v Pekingu, taktiež transfer zdarma do aj z hotela, plus večera v hoteli. V decembri poletím s nimi opäť a veľmi sa teším.

Anna

Zdravím a potrebovali ste aj viza keď ste mali v Pekingu prestup a sedenie bolo ake dalo sa vyspať? Ďakujem za info.

Napísať hodnotenie

Moje hodnotenie
Cestovala som leteckou spolocnostou Air China v roku 2019 (presnejsie vo Februari). Najpr som mala obavy, kedze dovtedy nikto z mojich znamych neletel s touto leteckou spolocnostou a nemala som recenzie "z prvej ruky", a ani na internete som toho moc nenasla od Slovakov. Bola som prijemne prekvapena kvalitou sluzieb poskytnutych na palube, cistotou lietadla a aj komfortom. Let Budapest - Peking trval +/- 10 hod a nemali sme ziadne turbulencie, ani neprijemne zazitky. Mozem len odporucit.Za mňa maximálna spokojnosť, do Ázie poletím iba s China air. Výborné služby aj strava, príjemný personál, letela som s nimi 2 x a vždy veľká spokojnosť. Keďže sme na ceste do Thajska mali medzipristátie v Pekingu 8 hod, mali sme zadarmo transfer do hotela spolu s večerou (bufet), takisto transfer z hotela na letisko zdarma a počas cesty späť z Thajska sme mali medzipristátie 20 hod. v Pekingu, taktiež transfer zdarma do aj z hotela, plus večera v hoteli. V decembri poletím s nimi opäť a veľmi sa teším.Air China - skúsenosti, recenzie a hodnotenia