Last minute Mallorca – letenky z Bratislavy už za 41€!

Mallorca kaštieľ

A čo by ste povedali na dovolenku na Mallorce? A to rovno už o niekoľko dní? Máme tu pre vás tip na výhodné letenky z Bratislavy, ktoré vás budú stáť iba 41€!

Za takúto cenu ponúka letenky spoločnosť Ryanair v termíne na týždňovú dovolenku 8-15.6.2021. Odletíte najbližší utorok ráno a vrátite sa ďalší utorok na obed.

Lacné letenky sa však dajú kúpiť aj v iných termínoch a navyše aj z viacerých letísk v okolí Slovenska. Všetky termíny nájdete na tejto stránke.

V základnej cene letenky je možné zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x20x25cm. Ak by ste jej potrebovali viac, je možné si priplatiť priority boarding, kedy si na palubu budete môcť zobrať aj ďalšiu batožinu s rozmermi 55x40x20cm. Prípadne je možné si dokúpiť aj podpalubnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Palma de Mallorca
41€
napr. 8-15.6.2021

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Španielske orgány deklarovali otvorenie krajiny pre zaočkovaných turistov vakcínami schválenými Európskou liekovou agentúrou od 7.júna 2021. Na detaily ale ešte stále čakáme. Zvážte teda aj možnosť otestovať sa aj ak ste zaočkovaní. Pre nezaočkovaných stále platí a bude platiť možnosť vstupu do Španielska po predložení negatívneho RT-PCR testu nie staršieho ako 72 hodín. (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu).

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť tento elektronický formulár!!

Po návrate na Slovensko je potrebné absolvovať PCR test, Ag test, alebo nastúpiť do 14-dennej karantény. Negatívny výsledok testu ruší povinnosť karantény a je možné ho vykonať ihneď po návrate na Slovensko.

Tieto pravidlá platia pri písaní tohto článku. Môžu sa v čase meniť – preto vždy sledujte príslušnú stránku MZV.

Tip na ubytovanie

Apartamentos Embat – ubytovanie len 30 metrov od pláže s pozitívnymi hodnoteniami s priemerom 8/10. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 368€ – 184€/osoba, 26,2€/osoba/noc. Dostupný budete mať klimatizovaný apartmán s vlastnou kúpeľňou.

Prípadne si pozrite celú ponuku so stovkami ďalších ubytovacích zariadení na Mallorce na tejto stránke.

letenky z Bratislavy do Palma de Mallorca

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)