Last minute letenky z Bruselu do Miami za 271€!

Mesto Miami
By: Mohmed Althani - CC BY 2.0

Dokážete sa pomerne rýchlo zbaliť a povedať si, že idete na dovolenku? Patrí Miami k miestam, ktoré by ste chceli navštíviť? A čo ak vám povieme, že o pár dní môžete byť v Miami a že za spiatočné letenky zaplatíte iba 271€?! 

Je tomu naozaj tak, v ponuke sú aktuálne last minute letenky z Bruselu do Miami za 271€ v dvoch termínoch. Očakávame skoré vypredanie týchto leteniek, preto odporúčame nakupovať čím skôr. 

Teplo po celý rok, nekonečná zábava, najlepšie kluby sveta a obrovské pláže plné bieleho piesku. Aj tým je známe Miami. Nemusí to byť však to jediné, čo v Miami zažijete. V Vizcaya Museum & Gardens sa budete cítiť ako v rozprávke s jeho talianskym renesančným štýlom. V mestskej štvrti Little Havana nájdete niečo z kubánskej kultúry a pri okruhu okolo Art Deco budov budete môcť zachytiť zlatú éru architektúry. A to nie je zďaleka všetko, čo Miami ponúka.


Letenky Brusel – Miami

 28.11.-8.12.2015 – 271€ – Rezervovať bru-mia1

 1.12.-8.12.2015 – 271€ – Rezervovať

bru-mia2


Ubytovanie

Ceny ubytovania v Miami začínajú na úrovni 60-80€/noc. Konkrétnu ponuku ubytovania si môžete prezrieť na stránkach booking.com

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.