NEAPOL: Last minute letenky za 70€

Neapol - hrad
By: Martin Stitchener - CC BY 2.0

Našli sme pre vás výbornú ponuku letov do talianského regiónu Kampánie, kedy za spiatočné letenky v last minute termíne zaplatíte iba 70€!

Ide o letenky do mesta Neapol s odletom z poľských Katovíc, čo poteší predovšetkým obyvateľov východného a severného Slovenska. 

Dostupné sú iba 2 termíny, oba s odletom 8.7.2016, pričom pri jednom sa vrátite 15.7, pri druhom 22.7.2016.

Lety sú priame a čo je celkom určite obrovskou výhodou je možnosť zobrať si so sebou aj podpalubnú batožinu do 23 kg. 

Dostupnosť leteniek je pravdepodobne minimálna, ako tomu býva pri ponukách charterových letov z Katovíc za podobné ceny. Celá stránka je síce v poľštine, ale s pomocou prekladača by nemal byť problém rezerváciou prejsť bez problémov. 

Katovice – Neapol za 70€(8-15.júl 2016)

Rezervovať

Ubytovanie

Ak sa chcete ubytovať čo najlacnejšie, odporúčame využiť ponuky z portálu Airbnb.com, kde nájdete zaujímavé ponuky miestnych hostiteľov. 

Ako príklad môžeme uviesť ubytovanie v byte, kedy za dvojlôžkovú izbu na 7 dní zaplatíte iba 232€(116€/osoba, 17€/osoba/noc). Viac informácii nájdete tu

Ak by ste sa chceli ubytovať v klasickom hoteli, odporúčame využiť ponuky na Booking.com, kde cena začína na 320€ pre 2 osoby. Ubytovať sa môžete napríklad v Hoteli Iris, kde máte v cene Wifi, klimatizáciu aj raňajky.

letenky Neapol

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?