Lacné lety z Londýna do Malajzie od 241€

polia v Malajzii
By: Carla Cometto - CC BY 2.0

Hľadáte výhodné lety do Malajzie na jún/júl 2016 a nevadí vám letieť aj z nie zrovna najbližšieho európskeho letiska? Výbornú ponuku si pre nás pripravila spoločnosť Malaysia Airlines, v ktorej ponuke máte momentálne možnosť nájsť lety z Londýna do Kuala Lumpur už od 241€! 

Príklady termínov: 
8-18 jún, 9-19 jún, 10-20 jún, 12-22 jún, 13-23 jún, 14-24 jún, 16-26 jún, 17-27 jún, 18-28 jún, 19-29 jún, 24 jún – 4 júl, 26 jún – 6 júl, 27 jún – 7 júl, 28 jún – 8 júl, 29 jún – 9 júl 2016

Jednotlivé dni odletu a príletu môžete navzájom kombinovať v závislosti na tom, koľko by ste v Malajzii chceli stráviť. 

Letenky môžete rezervovať priamo na stránkach aerolínie. Ide o promo akciu. Letenky sa môžu bez problémov čoskoro vypredať či dopravca môže cenu hocikedy aktualizvoať na klasické ceny o trojcifernú sumu vyššie, preto v prípade záujmu neváhajte príliš dlho. 

V prípade otázok či už ohľadom tejto ponuky alebo možnosti letov do Londýna nám napíšte na náš facebook

Rezervovať

Londýn - Kuala Lumpur od 241€

Ubytovanie

Rozhodli ste využiť túto ponuku? V tom prípade pravdepodobne budete potrebovať aj niekde prespať. S ubytovaním je to veľmi podobné ako s letenkami – dajú sa nájsť zaujímavé ponuky, ale treba vedieť, kde hľadať. Odporúčame predovšetkým nasledujúce dva weby:

Booking.com – jeden z najväčších predajcov ubytovania vôbec. Obrovská ponuka zariadení, časté zľavy, pri mnohých hoteloch platba na mieste a storno zdarma. Stačí si tam tie ponuky prejsť a celkom určite niečo nájdete

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky z Londýna do Malajzie

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?