Kuala Lumpur z Budapešti pred Vianocami za 493 Eur

kuala lumpur v malajzii v noci mrakodrapy

Ak sa chcete pred Vianocami ešte trošku zohriať odporúčame letieť do krásnej Malajzie do mesta Kuala Lumpur. V tomto exotickom raji nájdete krásne biele pieskové pláže ale aj hory či moderné veľkomesto. Taktiež nevynechajte čajové plantáže, čarovné ostrovčeky či národný park Taman Negara a Niah. Mesto Kuala Lumpur je známe svojim krásnym moderným letiskom, na ktoré sa môžete dopraviť Z Budapešti luxusnými aerolinkami Emirates s prestupom v Dubaji.

Letisko Kuala Lumpur
Letisko Kuala Lumpur (Malajzia)

V Malajzii môžete taktiež skočiť na Vianočné nákupy. Malajzia je totiž známa ako nákupný raj! Navyše s Emirates nebude problém si darčeky doniesť domov. Môžete totiž prepravovať batožinu do 30 kg.

V lietadle máte zadarmo niekoľko jedál a neobmedzené nápoje. Či už džúsy, pivo alebo Jack Daniels. A samozrejme každý pasažier má vlastnú obrazovku s obrovským mnžstvom filmov hier a hudby. Cestovanie s Emirates je naozaj pohodlné a to aj keď cestujete dlhšie trasy.

Termín letu:

Víza do Malajzie nie su potrebné do 90 dní pobytu.

Cestovanie po Malajzii je veľmi lacné a ponúka výbornú kuchyňu, krásnu prírodu a kvalitné ubytovanie. Je to exotická dovolenka kde dostanete za tzv. málo panazí veľa muziky.

 

 

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.