Kuala Lumpur z Budapešti pred Vianocami za 493 Eur

kuala lumpur v malajzii v noci mrakodrapy

Ak sa chcete pred Vianocami ešte trošku zohriať odporúčame letieť do krásnej Malajzie do mesta Kuala Lumpur. V tomto exotickom raji nájdete krásne biele pieskové pláže ale aj hory či moderné veľkomesto. Taktiež nevynechajte čajové plantáže, čarovné ostrovčeky či národný park Taman Negara a Niah. Mesto Kuala Lumpur je známe svojim krásnym moderným letiskom, na ktoré sa môžete dopraviť Z Budapešti luxusnými aerolinkami Emirates s prestupom v Dubaji.

Letisko Kuala Lumpur
Letisko Kuala Lumpur (Malajzia)

V Malajzii môžete taktiež skočiť na Vianočné nákupy. Malajzia je totiž známa ako nákupný raj! Navyše s Emirates nebude problém si darčeky doniesť domov. Môžete totiž prepravovať batožinu do 30 kg.

V lietadle máte zadarmo niekoľko jedál a neobmedzené nápoje. Či už džúsy, pivo alebo Jack Daniels. A samozrejme každý pasažier má vlastnú obrazovku s obrovským mnžstvom filmov hier a hudby. Cestovanie s Emirates je naozaj pohodlné a to aj keď cestujete dlhšie trasy.

Termín letu:

Víza do Malajzie nie su potrebné do 90 dní pobytu.

Cestovanie po Malajzii je veľmi lacné a ponúka výbornú kuchyňu, krásnu prírodu a kvalitné ubytovanie. Je to exotická dovolenka kde dostanete za tzv. málo panazí veľa muziky.

 

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?