Kuala Lumpur s Qatar Airways od 399€

Pláž v Malajzii
By: amrufm - CC BY 2.0

Ďalšie letenky, ktoré „postihli“ zľavy od spoločnosti Qatar Airways sú letenky do Malajzie a to konkrétne do Kuala Lumpur. Aktuálne ceny začínajú už na 399€ s najlepšou leteckou spoločnosťou na svete!

Letenky z Budapešti do Kuala Lumpur sú aktuálne dostupné v množstve termínov od januára do júla 2016. Letenky za takúto cenu však nebudú dostupné dlhodobo, ale iba do ukončenia akcie alebo do vypredania leteniek. Predpokladáme maximálne niekoľko dní. 

Malajzia v nás síce podvedome evokuje skôr rozvojovú zem ako modernú krajinu avšak po prílete do Kuala Kumpur budete ma pocit, že v tej rozvojovej zemi žijeme skôr my. Samotné mesto je moderné s množstvom výškových budov a množstvom architektonických megaprojektov. To je ale len začiatok vašej cesty. Malajzia je nádherná krajina a určite sa tu oplatí navštíviť aj ďalšie miesta. Či už čajové plantáže v Cameron Highlands, architektúra v prístave Melaka, národný park Taman Negara a Niah alebo ostrov Penang.


Letenky z Budapešti do Kuala Lumpur 

Pre konkrétny termín si otvorte tento 

Príklad letenky:
 29.6-12.7.2016 – 399€ – 

 

Kuala Lumpur s Qatar Airways od 399€


Ubytovanie

V prípade, že si chcete online zakúpiť aj ubytovanie, môžete využiť portál booking.com s najväčším množstvom ubytovacích zariadení. 

 

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?