Kuala Lumpur s Qatar Airways od 399€

Pláž v Malajzii
By: amrufm - CC BY 2.0

Ďalšie letenky, ktoré „postihli“ zľavy od spoločnosti Qatar Airways sú letenky do Malajzie a to konkrétne do Kuala Lumpur. Aktuálne ceny začínajú už na 399€ s najlepšou leteckou spoločnosťou na svete!

Letenky z Budapešti do Kuala Lumpur sú aktuálne dostupné v množstve termínov od januára do júla 2016. Letenky za takúto cenu však nebudú dostupné dlhodobo, ale iba do ukončenia akcie alebo do vypredania leteniek. Predpokladáme maximálne niekoľko dní. 

Malajzia v nás síce podvedome evokuje skôr rozvojovú zem ako modernú krajinu avšak po prílete do Kuala Kumpur budete ma pocit, že v tej rozvojovej zemi žijeme skôr my. Samotné mesto je moderné s množstvom výškových budov a množstvom architektonických megaprojektov. To je ale len začiatok vašej cesty. Malajzia je nádherná krajina a určite sa tu oplatí navštíviť aj ďalšie miesta. Či už čajové plantáže v Cameron Highlands, architektúra v prístave Melaka, národný park Taman Negara a Niah alebo ostrov Penang.


Letenky z Budapešti do Kuala Lumpur 

Pre konkrétny termín si otvorte tento 

Príklad letenky:
 29.6-12.7.2016 – 399€ – 

 

Kuala Lumpur s Qatar Airways od 399€


Ubytovanie

V prípade, že si chcete online zakúpiť aj ubytovanie, môžete využiť portál booking.com s najväčším množstvom ubytovacích zariadení. 

 

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)