Kréta – 7 dní v 3*** hoteli, all inclusive, s odletom z Bratislavy za 381€

 

Vyhovuje vám viac dovolenka počas septembrových týždňov? Máme tu pre vás jeden tip na dovolenku na Kréte, kedy dohromady zaplatíte iba 381€! 

Ubytovaní budete v 3*** hoteli „Comfort Malievi Aparthotel“, stravovať sa budete all inclusive a letieť budete z Bratislavy. 

Pôvodná cena dovolenky bola 593€, čiže pri využití ponuky máte aktuálne možnosť ušetriť viac ako 200€. 

Konkrétne sa letí 16.9.2016, späť sa potom vrátite 23.9.2016. September je stále ešte teplý mesiac, more príjemné a pláže nie až tak preplnené.

Hotel „Comfort Malievi Aparthotel“ patrí k obľúbeným hotelom dovolenkárov zo Slovenska a Čiech. Na stránkach predajcu toto zariadenie hodnotilo už viac ako 270 klientov a dosahuje priemernú známku 7/10.

Kréta – 7 dní v 3*** hoteli, all inclusive, s odletom z Bratislavy za 381€

Chcem vedieť viac

Recenzia

Všetky recenzie nájdete tu

Celkové hodnotenie

Nie som náročný klient, označenie 3 hviezd odpovedá komfortu, aj keď si myslím, že slovo „Comfort“ nemá v názve hotela čo robiť. Po prílete na ostrov si musíte nájsť pred budovou letiska bunku s delegátkou(tá na vás v hale nečakal), tá vám určí číslo autobusu a za 25 minút bývate. Celý komple je v kopci, nič pre ľudí, ktorí majú problém s chôdzou. Malý hotel je u hlavnej cesty, ale žiadna rušná zóna a v dobe pobytu minimálna premávka. Z jedálnej terasy máte krásny výhľad na more a západ slnka, krásne vidíte aj na svoje ratolesti pri bazéne. Dvaja barmani česi, animátorka zo Slovenska a klientela čisto česká, takže taká rodinná atmosféra. Dovolenka splnila naše očakávania a ako ja tvrdím „Dovolenku si urobíš takú akú chceš“ Super.

Ubytovanie

Izby nie sú žiaden luxus, ale plne dostačujúce. Chladnička s v varičom, klíma a v skrini za poplatok trezor. Mali sme šťastie na izbu(č.106), ktorý bol na poschodí s balkónom, kde sa dalo posedieť. Každý deň upratovanie, uteráky a obliečky asi 3x menené. V prízemných izbách by som sa necítil bezpečne a každý vám tam vidí.

Strava

Ponuka jedál bola fajn, všetko formou bufetu. Občas sa tvorili fronty na jedlo, ale jedla bolo dostatok a doplňovalo sa. Raňajky v podstate stále rovnaké, ale pochutnáte si. Obedy a večere – teplá kuchyňa, nejaké mäso, ryby + prílohy a zelenina, studené šaláty, nejaké koláče. Zmrzlina, bábovka. Vodu, kávu, pivo a víno si čapujete z automatu, rakiu a ouzo dostanete od barmana. Po 22 hodine sa platí alkohol.

Služby hotela

Milý a ochotný personál. Manažér hotela 24 hodín na nohách. Upratovanie izieb a chodieb na dobrej úrovni. Signál Wi-Fi iba v blízkosti recepcie. Delegátku som tam videl veľmi často, ale nepotreboval som ju. V blízkosti 2 obchody a množstvo požičovní áut.

Pláž

More číre a čisté, s rybkami a podmorským životom – ideálne na šnorchlovanie. Máte možnosť navštíviť niekoľko pláži. Východná – asi 1 km tvorí zátoky, kde nie sú vlny a nefúka to tam. V dobe našej dovolenky skoro prázdne, piesočnaté, občas balvany.“

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno