Kréta – 11 nocí v 3*** hotelovom komplexe + odlet zo Slovenska za 488€

hotel Kavros Beach

Dnes tu pre vás výnimočne nemáme last minute ponuku dovolenky, dnešná ponuka je na september 2016. Konečne si teda prídu na svoje tí z vás, ktorí si potrebujú dovolenku v predstihu naplánovať. 

Ide o dovolenku na Kréte, v obľúbenom hotelovom komplexe Kavros Beach na 11 nocí. 

Cena je aktuálne stanovená na 488€ – 299€ cena dovolenky + 189€ taxy a poplatky. Práve cena dovolenky bola rapídne znížená z 929€ na 299€ – ušetríte až 630€! 

Odlet je možný ako z Bratislavy tak aj z Košíc 17.9.2016, späť sa potom vrátite 28.9.2016. 

O obľúbenosti hotelového komplexu medzi Slovákmi a Čechmi svedčí aj množstvo hodnotení na stránkach predajcu – je ich až 490. Klienti ho hodnotia priemerne známkou 7,3/10. 

Kréta – 11 nocí v 3*** hotelovom komplexe + odlet z Bratislavy za 488€

Viac informácii

Recenzia

Všetky recenzie nájdete tu

Celkové zhrnutie
Ubytovanie pekné, čisté, pokojné, vybavené všetkým potrebným, služby pokojskej v poriadku každý deň.

Stravovanie bolo dobré- dostatočný výber a vybrať si z toho množstva proste musel každý. Na raňajky rôzne druhy cereálií, jogurt, tvaroh, marmelády, med, ovocie,, zelenina, saláma, syr, chlieb, často croissanty, vajcia na rôzne spôsoby, 3 druhy džúsov, káva, čaj, kakao, voda. Na obedy asi 6 druhov šalátov, minimálne 3 druhy mäsa a príloh, nejaké slané predjedlo, dezert, ovocie. Po obede tiež každý deň zmrzlina. Poobede možnosť kávy a buchty na bare v cene all inclusive. Od 10 do 10hod možno konzumovať hocjaké nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje na bare plus automat na studenou vodu celý deň , takže super. Večere na rovnaký spôsob ako obedy.

Pláž krásna piesočnatá, lehátka a slnečníky zdarma, ale bolo potreba si ráno skoro rezervovať uterákom. Bazény boli u každej budovy jeden, tiež krásne. Zábava skôr pre rodiny s deťmi, pre deti tu bolo niečo skoro každý deň, pre nás mladých tam mnoho zábavných možností nebolo ani v okolí, ale ulička s obchodíkmi, reštauráciami a barmi bola na večernú prechádzku a posedenie dostačujúca. Fakultatívne výlety boli tiež pekné, predovšetkým ten do Heraklionu na palác v Knosse. Celkovo sme boli s dovolenkou spokojní. Pani delegátka úžasná, veľmi sympatická a ochotná.“

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno