Lacné letenky z Kodane do Bruselu za 4€

By: Stephane Mignon - CC BY 2.0

Máte v Auguste naplánovaný výlet do Kodane? A čo keby ste navštívili rovno aj Brusel? Ak sa pýtate, prečo by ste tak mali urobiť, odpoveďou sú aktuálne dostupné letenky spoločnosti Ryanair, kedy sa z Kodane do Bruselu dostanete za 4€!

Dostupné sú samozrejme aj jednosmerné lety za 2€ na ceste tam aj späť(zatiaľ).

Termíny za spomenutú sumu nájdete iba počas augusta 2016 a keďže ide o skutočne veľmi nízku sumu, neočakávame, že táto akcia potrvá príliš dlho.

Za najnižšiu cenu vám spoločnosť umožňuje zobrať si so sebou príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou 10kg + 1 menšiu tašku. Viac sa o tom rozpisujeme tu

Kodaň – Brusel za 4€(19-22.august 2016)

Rezervovať cez Ryanair

Ubytovanie

 

Najlacnejšie ubytovanie ako v Bruseli tak v Kodani hľadajte cez stránky Airbnb.com, kde sa máte možnosť ubytovať u miestnych obyvateľov. Cenovo sa často krát dostanete na veľmi slušné ponuky.

Napríklad pri tejto ponuke zaplatíte za 3 noci vo vyššie spomenutom termíne iba 60€/osoba, 20€/osoba noc. 

Ak by ste mali záujem o ubytovanie v hoteloch, najširšiu ponuku nájdete na stránkach najväčšieho predajcu Booking.com, kde by nemal byť veľký problém si vybrať

letenky Brusel

Lacné letenky z Kodane do Bruselu za 4€
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.