Kapverdy – letenky z Bratislavy + ubytovanie na 7 dní za 585€

hotel Oasis Atlantico Belorizonte

Dnes prichádzame s exotickou ponukou dovolenky, tentokrát na Kapverdy!

Za 7-dňovú dovolenku v 4**** zariadení(ubytovanie v bungalovoch), all Inclusive s odletom z bratislavského letiska zaplatíte iba 588€!

Cena pozostáva zo samotnej ceny dovolenky – 359€ + taxy, ktoré vychádzajú na 226€. Práve cena dovolenky bola zlacnená z 959€ na 359€, čiže zľava viac ako 60% a 600€!

Odlet je naplánovaný 30.6.2016. Naspäť sa potom letí 8.7.2016.

Zariadenie Oasis Atlantico Belorizonte patrí k veľmi obľúbeným. Na stránkach predajcu ho hodnotilo už viac ako 1200 klientov a dosahuje priemernú známku 8,6/10, čo je obdivuhodné!

Dovolenka na Kapverdách na 7 dní v 4**** zariadení, All Inclusive s odletom z Bratislavy

Chcem vedieť viac

Recenzia

Všetky recenzie nájdete tu

Celkové zhrnutie
Do hotelu Oasis Belorizonte sme prišli na svadobnú cestu. Starostlivo sme si prečítali všetky recenzie, takže sme vedeli, čo očakávať. Realita nás ale veľmi milo prekvapila. Areál hotelu je moc pekne udržovaný, náš bungalov bol krásne zariadený, výborné jedlo a skutočná pohodička vďaka all inclusive. Pláži sa nedá vôbec nič vytknúť, počasie v júni super, oceán chladnejší, ale slniečko pálilo, takže výborne osviežil. Určite môžem túto destináciu doporučiť, hlavne tým, ktorí si chcú odpočinúť a nepotrebujú dobrodružné zážitky.

Ubytovanie
Izby sú jednoducho a moderne zariadené, čisté, upratovanie prebieha každý deň. Posteľ veľmi pohodlná, spí sa krásne.

Strava
Stravovánie nás v hoteli Oasis Belorizonte potešilo asi najviac. Veľký výber, každý deň trochu niečo iné, príjemné posedenie v blízkosti bazénu. Som vegetarian a vždy som sa aj tak veľmi dobre najedla, rovnako tak manžel mäsožravec.

Služby hotela
Personál hotelu príjemný, hovorí anglicky, nemali sme žiaden problém

Pláž
Pláž je úžasná. Dlhá, široká s prachovým svetlým pieskom. Hostia hotelu môžu využívať lehátka a slnečníky zdarma. Na pláži sa tiež nachádza moc pekný plážový bar. Jediná vec – je treba si dávať pozor na vlny, predsa len je to oceán.“

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno