KALIFORNIA: San Francisco s odletom z Viedne za skvelých 302€!

letenky z Viedne do Kalifornie

Rok 2019 začíname tipom na letenky do obľúbenej KALIFORNIE! Spiatočné letenky s odletom z Viedne do San Francisca sú momentálne dostupné za výborných 302€!

Ide o AKCIU škandinávskej spoločnosti SAS s jediným prestupom v Kodani. Prestupy trvajú rôzne. Od jednej hodinky po pokojne 15 hodín. Treba si to teda pozrieť a zvoliť taký let, ktorý vám bude vyhovovať – podľa toho či chcete byť v USA čo najskôr, alebo by ste si počas prestupu radi pozreli aj Kodań.

Termíny sú dostupné na rôzne dátumy počas apríla,mája, augusta a septembra 2019. Je si teda z čoho vyberať a ak ste plánovali letieť v tomto období na západné pobrežie USA, niet nad čím váhať.

Veľkou výhodou je aj fakt, že v cene letenky máte už aj podpalubnú batožinu. Netreba si za ňu teda doplácať.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
San Francisco
302€
marec – september 2019

Kde hľadať ubytovanie?

Osobne využívame a máme dobré skúsenosti s týmito dvoma webmi:

  • Spoločnosť Booking.com netreba asi nijak špeciálne predstavovať. Ide o najväčšieho predajcu ubytka vôbec. Ešte sme s nimi nemali žiaden problém – a to sme tých ubytovavaní zarezervovali už celkom dosť. Navyše výber je tu skutočne obrovský.
  • Pri krajinách, kde je ubytko drahšie odporúčame navštíviť aj Airbnb.com. Nájdete tu ponuky miestnych na izby/byty či domy a ceny vedia byť často krát o slušnú čiastku nižšie.

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Kodane

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?